Młoda Moss rusza na podbój świata mody

Opublikowano Lipiec 17, 2014 | przez Dżordż

lottie2

Kate Moss to nie była laska na widok której śliniłem się jako nastolatek. Z tamtejszych, fantastycznych top-modelek bardziej jarały mnie Cindy Crawford oraz chociażby Linda Evangelista. A Brytyjka? Kojarzyła się raczej z narkotykowymi skandalami i dziwnym rozstawem oczu aniżeli z wielką pięknością.

Im bardziej zbliżałem się jednak do trzydziestki, tym mocniej Moss… wpadała mi w oko. I sam już nie wiem, czy uznałem, że ładnie się „starzeje”, czy też po prostu z wiekiem zmienił mi się gust. W sumie nieważne, bo to nie Kate ma być bohaterką tego tekstu. Piszę o niej niejako we wstępie, ponieważ świat mody próbuje właśnie podbić… jej siostra.

Lottie Moss to jeszcze gówniara. Ma 16 lat, ale jak wiadomo w dzisiejszych czasach młodzież za wszystko zabiera się wcześnie, toteż nie może dziwić, że dziewczę zaczęło pozować. Zresztą o czym ja piszę? Przecież Kasia wpadła w oko modowych agencji jak była dwa lata młodsza! Ciekawe, że pierwsza duża kampania Lottie, która ukazała się światu wczoraj, tyczy się marki Calvin Klein. 21 lat temu udział w reklamach właśnie tej firmy przyniósł światowy rozgłos Kate.

Tu nasuwa się kluczowe pytanie: czy młoda Moss zrobi kiedyś karierę porównywalną do siostry? Wydaje się, że niekoniecznie. Kate to jednak kobieta o tak zwanej urodzie charakterystycznej, Lotta owszem, jest ładna, ale żeby wyróżniała się jakoś specjalnie urodą na tle innych dziewczyn z tego światka? Chyba nie. Minusem juniorki jest też niski wzrost. Mierzy tylko 165 cm, o osiem mniej od Kate. Jeśli Stwórca w akcie łaski nie podaruje jej jeszcze przynajmniej dziesięciu centymetrów, dziewczyna nie będzie miała czego szukać na wybiegach i na zawsze pozostanie „tylko” fotomodelką.

lottie3

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑