Moda męska: 3 aplikacje modowe, które przydadzą się także mężczyznom

Opublikowano Grudzień 20, 2016 | przez MB

Własny styl to wynik nie tylko intuicji i dobrego smaku, ale także wiedzy oraz inspiracji. Dzięki poniższym apkom podszkolicie się w teorii i będziecie na bieżąco.

Men’s Hairstyles

mens hairstyles

Podobnej aplikacji ze świecą szukać. Jeśli zastanawiacie się, w jakiej fryzurze będzie wam najlepiej, jeśli długo się wahacie lub męczy was wertowanie katalogów oraz przeszukiwanie blogów i Google Graphics w poszukiwaniu idealnego dla was ułożenia włosów, to bez wahania ściągnijcie sobie Men’s Hairstyles. Ten program jest fenomenalny. Uploadujecie swoje zdjęcie a potem dopasowujecie do niego kolejne fryzury aż w końcu znajdujecie tę idealną. Proste. Dzięki temu unikacie niepowodzeń u fryzjera, nie będziecie musieli eksperymentować i czekać aż odrosną. Nakładki fryzur zostały odwzorowane bardzo realistycznie, więc nie bójcie się, że będzie przypominać postaci z Simsów. Programiście postarali się o to, żeby zestawienia zdjęć z nakładkami wypadały bardzo naturalnie. Po apkę warto sięgać przed każdą wizytę u fryzjera a także już na samym fotelu. Zamiast pokazywać zdjęcie Davida Beckhama, można zaprezentować swojego avatara i stanowczo oznajmić, że nie wyjdziecie póki nie będzie wyglądać tak jak w aplikacji.

Cool Guy

coolguy

Ta aplikacja to taki podręczny przewodnik po dobrym stylu. Podpowiada, w co się ubrać na konkretną okazję, jak zestawić ze sobą poszczególne części garderoby i jak tworzyć efektowne stylizacje. Wystarczy tylko zaznajomić ją z zawartością swojej szafy poprzez załadowanie zdjęć. Cool Guy szybko przetworzy informacje i zacznie pracować bazując na waszych ubraniach. Najprawdopodobniej zasugeruje takie rozwiązanie, na które sami byście nie wpadli. Apka może okazać się przydatna nie tylko podczas wybierania stroju, ale także podczas jego pakowania. Jeśli wybieracie się na wakacje lub w podróż służbową, warto skorzystać z oferowanej przez program pomocy w pakowaniu toreb i walizek. A jeśli nie chce wam się wychodzić z domu, a marzy wam się zakup nowego garnituru, wtedy także w sukurs przychodzi Cool Guy. Doradza, w jakich sklepach internetowych najlepiej robić zakupy. Uniwersalna i naprawdę przydatna aplikacja.

Wash Guide

washguide

Kiedy już Cool Guy podpowie wam, co kupić i z czym to zestawić, od razu sięgnijcie po Wash Guide. Bo noszenie dobrych ubrań to jedno, a dbanie o nie to drugie. Aplikacja oprowadzi was po rejonach być może do tej pory nieznanych i odkryje przed wami wszystkie sekrety prania i segregowania ubrań. Co prać, z czym i w jakiej temperaturze, które ubrania i kolory farbują, gdzie wlewa się proszek, a gdzie płyn, czy należy prać ręcznie. Wash Guide wie wszystko na ten temat. Ponadto ma wgrane informacje dotyczące konkretnych marek ubrań, zna się na tkaninach i nie pozwala się mężczyźnie tak łatwo zaniedbać. Warto ją docenić i od czasu do czasu posłuchać, co ma do powiedzenia.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑