Moda męska: 3 elementy garderoby, które mężczyźni powinni natychmiast wyrzucić

Opublikowano Kwiecień 30, 2015 | przez MB

Nie każdy mężczyzna musi być od razu stylowy. Niektórzy mogą po prostu być schludni i estetyczni, inni dbać tylko o to, by w swetrze nie zalęgły się mole. Wszyscy jednak, jak jeden mąż, natychmiast powinni pozbyć się trzech następujących elementów garderoby i na zawsze o nich zapomnieć. O ile nie zrobili tego wcześniej, oczywiście.

1. Spodnie 3/4 (bojówki)

trzy czwarte

Ten bazarowy szczyt mody prowincjonalnych miejscowości to największy koszmar dla męskiej sylwetki i poczucia estetyki  w ogóle. Wysocy faceci wyglądają w nich jak w spodniach po młodszym bracie, niewysocy mężczyźni po prostu kretyńsko. Ten, który wymyślił tę długość, pewnie patrzy na wszystkich z ukrycia i śmieje się szyderczo samemu nosząc dobrze dopasowane dżinsy. Tego typu spodnie powinno się stawiać na równi z sumiastym wąsem, reklamówką z Biedronki i klapkami Kubota. Jeśli ktoś decyduje się, by z własnej woli założyć bojówki 3/4, to najlepiej niech od razu założy skarpety do sandałów. Nic innego do nich tak świetnie nie pasuje.

2.Koszulka bez rękawów

koszulka bez rękawów2

Jeśli nosisz koszulki bez rękawów, to albo jesteś grubiutkim dzieciakiem upokarzanym przez kolegów w szkole, albo Casanovą z Radomia z włosami postawionymi na żel, w sportowych okularach z białymi oprawkami i skórzanymi butami w szpic. Istnieje też możliwość, że masz na imię Andrzej, piwny brzuch i właśnie siedzisz w ogrodzie i zajadasz się kiełbasą dłubiąc sobie w pępku. Ewentualnie jesteś kierowcą śmieciarki w upalne lato albo pracownikiem solarium. Jeśli chcesz być kimś więcej, załóż t-shirt.

3. Czapka rybacka

kapelusz rybacki

Odkąd wyszło na jaw, że czapka rybacka to totalna wiocha, przestali nosić ją nawet rybacy. W Polsce bardziej niż z łowieniem ryb kojarzona jest z wakacjami w Dziwnowie. Z dziesiątkami otłuszczonych Zdzisiów leżących bebzolami do góry i osłaniających się takim nakryciem głowy od promieni słonecznych. Czapka rybacka jest najmniej twarzowym i najmniej gustownym nakryciem głowy w historii ludzkości. Każdy, kto ją zakłada, z założenia wygląda jak przygłup. Wierz nam na słowo, że z takim dodatkiem nie wezmą cię na poważnie w żadnym urzędzie. Przechodząc się parkiem przypadkiem możesz być za to wzięty za pedofila.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑