Moda męska: 3 mężczyzn polskiego show biznesu, z których warto brać przykład

Opublikowano Styczeń 4, 2016 | przez MB

Własny styl nie bierze się znikąd. Poszukiwanie go to długotrwały proces oparty na zasadzie prób i błędów. Wymaga sporo cierpliwości i odwagi w doborze stylizacji. Kiedy z aktualnej garderoby nie można już nic wycisnąć, warto się zainspirować mężczyznami, którym modę udało się już oswoić. Na przykład tymi trzema poniżej.

Ekskluzywny Menel

Menel

Facet, który znalazł swoje miejsce w modowej blogosferze zdominowanej przez szafiarki. W krótkim czasie osiągnął sukces i został okrzyknięty ekspertem w dziedzinie stylizacji dla panów. Prowadzi blog poświęcony modzie męskiej, który, jako jeden z niewielu w tym sektorze, faktycznie warto śledzić. Styl Ekskluzywnego Menela w skrócie można opisać jako sportową elegancję. Łączy w nim luz z salonowym szykiem, w swoich propozycjach zaś prezentuje ubrania, które śmiało może, a nawet powinien, nosić każdy mężczyzna. Jego zestawienia nie szokują, nie budzą konsternacji, są przygotowywane ze smakiem i z naciskiem na podkreślenie męskich cech. Warto również zwrócić uwagę na dbałość, z jaką Menel prowadzi swojego bloga. Wszystkie sesje zdjęciowe są na wysokim, profesjonalnym poziomie. Kamil Pawelski, bo tak naprawdę nazywa się bloger, swoją działalnością udowadnia, że facet zajmujący się modą, niekoniecznie musi być obciachowy.

Grzegorz Krychowiak

Krychowiak

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy często podkreśla, że lubi dobrze wyglądać. A nawet jakby nie podkreślał, to jego Instagram na temat stylu Krychowiaka mówi wszystko. Drogie i markowe ubrania dopasowane idealnie do wysportowanej sylwetki, luksusowe i błyszczące dodatki plus odrobina magnackiej nonszalancji. Brzmi zdecydowanie bardziej ekskluzywnie niż Menel. No, ale kto bogatemu zabroni? Jeśli więc możecie sobie pozwolić na komfort wydawania pieniędzy aż do obrzydzenia i lubicie swoim wyglądem imponować, to śmiało małpujcie styl „Krychy”. Chodzi o to, żeby było nie tylko na bogato, ale także stylowo i z wyczuciem smaku. Ubrania muszą leżeć jak na modelu i być idealnie zestawione kolorystycznie. Jeśli będziecie folołować Krychowiaka w mediach społecznościowych, zwróćcie uwagę na to, że pomocnik Sevilli dba o każdy szczegół, dzięki czemu jego stylizacje są tak dobre.

Marcin Prokop

prokop

Styl cudownego dziecka telewizji przeszedł długą drogę by wreszcie można było go uznać za przykładny. Prokop wzięty w obroty przez stylistów programów śniadaniowych oraz talent show dziś jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w polskiej telewizji, na którym powinni wzorować się Andrzeje, Leszki i Mateusze. Zawsze elegancki, zawsze w odpowiednich długościach i świetnie układających się materiałach, zawsze też z przymrużeniem oka. Odważnie dobiera kolory, nie boi się pulowerów, zdecydowanie najlepiej wygląda w marynarkach. Prowadzący Dzień Dobry TVN modę traktuje zdecydowanie na luzie i wykorzystuje ją do własnych potrzeb. Nie pozwala się przebierać i zawsze wygląda jak stuprocentowy współczesny mężczyzna.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑