Moda męska: bądź stylowy nawet w trakcie snu

Opublikowano Sierpień 13, 2015 | przez MB

beckham 2

To nieprawda, że wybór tzw. ubrań do spania może być byle jaki i przypadkowy. To, w czym zasypiamy, ma prawie tak samo duże znaczenie jak to, w jakich ciuchach spędzamy dzień. Mężczyzna, który dba o siebie i swój styl, do stroju nocnego przykłada dużą wagę.

Jeszcze do niedawna największym nieporozumieniem wśród męskiej garderoby nocnej była piżama. Te tanie, bazarowe, o niewyszukanych wzorach, z kiepskich materiałów i w kolorach kupy z dobrym lookiem rzeczywiście nie mają nic wspólnego. Są jednak takie, które możesz zakładać bez obciachu. Firmy odzieżowe w końcu postarały się o to, by i taki typ stroju był stylowy. Polecamy szczególnie te z górną częścią zapinaną na guziki. W takiej piżamie zawsze będziesz wyglądał, jakby było cię stać na palenie kubańskich cygar.

piżama

Jeśli jednak nie jesteś do końca przekonany i piżama nadal kojarzy ci się z typowym polskim Andrzejem, zawsze dobrym i uniwersalnym rozwiązaniem jest zakup bielizny nocnej. Obecnie rynek oferuje bardzo szeroki wybór tego typu ubrań. Najczęściej sprzedawane są w zestawach koszulka plus krótkie spodenki. Z łatwością można dostać także longsleevy, podkoszulki oraz długie spodnie. Pamiętaj tylko, by wybierać te w męskich, stonowanych kolorach, najlepiej w szarościach, w bieli i w czerni. Zwróć również uwagę na jakość bawełny.

Bawełny, zawsze bawełny. Jeśli kiedyś kusić cię będzie satyna, to mocno przytrzaśnij sobie łeb drzwiami od przymierzalni. Chyba, że zależy ci na wyglądzie rosyjskiego żigolaka. Wtedy połyskujący, lejący się materiał jest dla ciebie. Kontrowersyjne są również szlafroki. Fajnie jest w nich szpanować w hotelowych pokojach i udawać przy tym bosa narkotykowego kartelu, ale zasypianie w nich to dla heteroseksualnego faceta raczej kiepski pomysł.

W przypadku, w którym interesuje cię męskie rozwiązanie, a przy tym najbardziej minimalistyczne i podczas zasypiania cenisz sobie przede wszystkim całkowitą swobodę, wzorem postaci z filmów, powinieneś spać w samych bokserkach. To zdecydowanie najbardziej samcza opcja, która na pewno mocno podkręci twoją partnerkę. Oczywiście bokserki powinny być luźne, niekonieczne fikuśne, bez żartobliwych motywów i wzorów z kreskówek. By dodać swojej nocnej stylizacji więcej stylu, do bokserek możesz założyć t-shirt typu basic. Pamiętaj, że jeśli sypiasz z dziewczyną, nie powinien to być jeden z tych przepoconych i wysłużonych, w których śpisz, kiedy nikt nie patrzy.

beckham

WAŻNE: W męskiej modzie nocnej najważniejsza jest prostota. By wyglądać naprawdę dobrze, nie musisz wydawać pieniędzy na bieliznę Calvina Kleina i kupować jednej z tych designerskich piżam, dzięki którym projektanci starają się być zawsze o jeden krok dalej przed obowiązującymi trendami.

PS. O spaniu na tzw. waleta się nie wypowiadamy, bo to kwestia mocno indywidualna. Takie upodobanie najlepiej przegadać z partnerką. Ale jeśli jej aktualnie nie ma, to hulaj dusza, piekła nie ma.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑