Modelka robi sobie fotki wisząc z drapacza chmur. Jaka jest cena lajka?

Opublikowano Marzec 10, 2017 | przez Sofronow

Jest sobie w Rosji fajna dupeczka. Raczej nie ma problemów w stylu „o nie, jak ja fatalnie dziś wyglądam” czy „o Boże, jaka ja jestem gruba”. A nawet jeśli ma – są one tak racjonalne, jak picie czystej wyłącznie dla smaku. Viki – bo tak ma na imię – to laska najwyższego sortu. Dziesięć na dziesięć. Gdy popatrzy się na ciebie w klubie, przez dwa tygodnie będziesz miał przed oczami tyko to spojrzenie. A skoro jest laską najwyższego sortu – zaczęła robić furorę na Instagramie. Ma 21 lat, a jej profil śledzi już ponad 3 miliony osób.

Zresztą, pisaliśmy o niej już kiedyś i w komentarzu wytknęliście nam, że zamieściliśmy zdecydowanie za dużo tekstu, a za mało fotek. Wygląda tak:

viki2
viki3

Top, top, top, prawda? No to jeszcze jedna porcja:

viki6

viki4 viki5

Podtrzymujemy to, co napisaliśmy kiedyś: Viki wygląda tak, jakby dłutem haratał przy niej sam Michał Anioł. Jak każda laska tego kalibru, która lubi siłkę i wie jak zapozować do zdjęcia, sprzedaje swój zajebisty urok osobisty za lajki. Te z kolei wymienia na oferty reklamowe, za które dostaje potężny hajs. Jeździ po świecie, robi fotki w przeróżnych miejscach, pracuje z gigantycznymi agencjami modelingu. Wszystko układało się jak każda normalna instagramowa kariera. Do momentu aż wpadła na pomysł, że zrobi sobie odważniejsze fotki niż cała reszta dup z social mediów.

I odwaga w tym wypadku nie polega na pokazaniu cycków czy czegokolwiek innego.

Viki stwierdziła, że chce wejść na drapacz chmur w Dubaju i zawisnąć z niego bez jakichkolwiek zabezpieczeń. I zrobiła to. Trzymał ją tylko koleś mający w zębach kamerę. Fotki, jakie sobie zrobiła zapierają dech w piersiach, ale… No kurwa, mogła się wyślizgnąć z rąk? Mogła. Facet, który ją trzymał mógł się okazać wyjątkową ciamajdą? Mógł. Mogło zdarzyć się tysiąc innych rzeczy, które spowodowałyby tragedię? Mogły.

Viki jednak wolała narazić swoje życie.

Dla lajka. Na instagramie.

viki8 viki7

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

Post udostępniony przez Viki Odintcova (@viki_odintcova)

Sorry, ale świat chyba powoli zaczyna nam odjeżdżać. Wprawdzie trudno odmówić Viki sukcesu – usłyszał o niej po tej akcji cały świat, także i my wcześniej nie mieliśmy pojęcia o jej istnieniu, co jest dość namacalnym dowodem na szum, jaki zrobiła. Po dubajskim zawiśnięciu jej konta w social media eksplodowały, filmik ze zwisającej akcji ma miliony wyświetleń na YouTube. Lajki się zgadzają, liczby są, reklamodawcy happy, Viki zadowolona, bo wyszła z tego bez szwanku.

My jednak mamy mały apel – dziewczyno, nie powtarzaj tego. Wiemy, że jesteś z Rosji, co daje ci prawo by wierzyć w swoją nieśmiertelność, ale gdyby ci się coś stało, byłaby to niepowetowana strata dla światowego internetu.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑