Mój kraj moja duma: ulica Mazowiecka, czyli imprezo trwaj w nieskończoność!

Opublikowano Czerwiec 12, 2015 | przez ZP

W naszym cyklu opisujemy wam przede wszystkim urocze miasteczka, które warto odwiedzić na kilkudniowy wypoczynek. Żeby jednak nie było zbyt błogo i spokojnie, raz na jakiś czas potrzebne jest pierdolnięcie. Postanowiliśmy zafundować je czytelnikom dziś, akurat przy weekendzie. Poznajcie najbardziej imprezową ulicę w Warszawie, czyli Mazowiecką.

Zanim ruszymy w tango, warto zauważyć jedną rzecz. Za dnia Mazowiecka prezentuje się jeszcze grzeczniej niż małżeństwo Terlikowskich podczas publicznych wystąpień. I równie nudno:

MazowieckaDzien

Ktoś, kto nie wie, że nocą to miejsce ożywa (zapewne inaczej niż wspomniani Terlikowscy), nigdy by na to nie wpadł, taka prawda. A że po 23 na Mazowieckiej sporo się dzieje, najlepiej udowadnia ten filmik:

Naszym zdaniem na Mazowieckiej można podrywać na trzy sposoby. Zaczniemy od tego najmniej ekskluzywnego. Spójrzcie na główne zdjęcie. Już? Co prawda jest ono ciut nieaktualne, sprzed kilku lat, ale to nieważne. Rozchodzi się o to, że po lewej, mniej więcej na wysokości białego auta nie będącego maluchem, mieści się teraz Meta Seta Galareta.

Nie jest to romantyczne miejsce, do którego zabiera się dziewczynę udając bogatego biznesmena. Nie, w owym przybytku jesz, pardon, wpierdalasz m.in. wołowego tatara, nóżki w galarecie i gzik (nie Glik, Kamila w to nie mieszajcie!). Warto zajść tam około 1-3 w nocy, gdy dziewczęta pozostają już pod wpływem procentów, a co za tym idzie są otwarte na zawarcie nowych znajomości, szczególnie gdy masz gest i jesteś gotów postawić im kolejną lufę.

Uwaga – nie ty jeden wpadniesz na pomysł, że w Mecie można kogoś wyrwać. Jest niemal pewne, że będzie tam od groma podchmielonych kolesi, nawiasem mówiąc na niektórych powinieneś uważać. Choćby dlatego, że w środku nie ma za wiele miejsca, więc nietrudno zahaczyć kogoś przypadkowo, a stąd już, jak wiadomo, niedaleko do potężniejszej draki.

Podryw nr 2 – klasycznie, w klubie. Na Mazowieckiej odwiedziliśmy w sumie każdy, i to wielokrotnie, więc możemy co nieco wam podpowiedzieć. W Enklawie znajdziecie głównie eleganckie laski koło trzydziestki, szpilki, sukienki, te sprawy. Niektóre będą nastawione na sponsoring, niektóre na znalezienie kolesia na jedną upojną noc, większość – po prostu na zabawę z koleżankami.

enklawa-najlepsze-kluby-w-warszawie

Sketch Nite to z kolei królestwo gimbazy – głównie spotykaliśmy tam podlotki urodzone po upadku komunizmu w Polsce, i to nie tydzień po tym wydarzeniu, a raczej kilka lat. Jeśli więc lubicie młódki, śmiało możecie startować do tego lokalu. Jeżeli jara was natomiast bawienie się w Augustina Egurrolę, ruszajcie do Organzy. Nie brakuje tam gorących rytmów, za to hot lasek trochę tak. Ludzi brakuje czasem w Banku, który ma chyba najlepsze lata za sobą. Nie jesteśmy również wielkimi zwolennikami imprezowni Room 13, byliśmy tam pięć czy sześć razy i nigdy nie zdarzyło nam się brać udziału w zabawie, podczas której na usta ciśnie się jedno słowo:  „wooow!!”.

Ważne: gwarancja dostania się do Enklawy, Organzy czy innego Roomu 13 wcale nie oznacza, że uda ci się coś wyrwać. W klubie mogą cię przecież ubiec przystojniejsi, bogatsi albo po prostu inteligentniejsi goście.  Jeśli opuszczasz imprezownie zdenerwowany, a jednocześnie nie jesteś ani głodny, ani nie masz ochoty więcej pić, a zatem wizyta w Mecie odpada, to proponujemy ci… nie ruszać się z miejsca.

Stanie na Mazowieckiej to naprawdę nie jest głupi pomysł.

Ba, można by nawet rzec, że taktyka ta bywa lepsza od samego odwiedzania poszczególnych klubów. Na naszej ulicy ruch trwa bowiem nieustannie, laski kochają przecież przechodzić z miejsca do miejsca. Kiedy spotkasz grupkę podchmielonych i roześmianych dziewczyn, rzuć jakimś zabawnym tekstem. O ile nie jesteś kompletnym nudziarzem, którego dowcipy bawią tylko wujka Zdziśka na rodzinnych imieninach, to istnieje szansa, że naturalnie dołączysz do dziewczęcego grona i będziesz bawił się z nimi do białego rana.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑