Na co powinieneś uważać w weekend, żeby nie skończyć na bruku

Opublikowano Lipiec 24, 2015 | przez MB

Inspirujące bruk

Opublikowano Lipiec 24, 2015 | przez MB

0

Weekend to taki czas w tygodniu, w którym na dwoje babka wróżyła. Możesz miło spędzić czas, pysznie się bawić, poznać ciekawych ludzi, odwiedzić nowe miejsca, uprawiać seks z piękną kobietą albo przeczytać dobrą książkę. Możesz też skończyć na bruku. Obudzić się na przystanku bez grosza przy duszy, w zarzyganych spodniach i z posmakiem jabola w ustach uprzednio ruchając transwestytę. W poniższym weekendowym cyklu służymy doświadczeniem i podpowiadamy, jak uniknąć drugiego scenariusza.

Serwisy plotkarskie

dodaa

Pudelki, pomponiki, zeberki i inne portale o zwierzęcym pochodzeniu. Ich lektura lasuje mózg skuteczniej niż popołudnie z „Modą na sukces”. Jednocześnie jest wciągająca jak paczka chipsów i gdy już się odwiedziło jeden z takich portali, to ciężko jest przestać scrollować. Ich bazujące na taniej sensacji działanie jest śmiertelnie niebezpieczne dla poczucia estetyki, etyki i zwyczajnie ogłupia. Zżera też cenny czas, który w innym wypadku można byłoby poświęcić na czytanie dobrej książki. Weekend spędzony na serwisach plotkarskich nie tylko zasieje w twojej podświadomości ziarno próżniactwa, ale sprawi również, że zaczniesz oceniać swoich znajomych po tym, co mają na sobie i jak dużo pieniędzy wydają na spa.

Serwisy społecznościowe

woliński

Facebook, Snapchat, Instagram, Twitter i inne portale, na których pokazujesz światu całe swoje życie. Pamiętaj, że zbytni ekshibicjonizm to droga w jedną stronę. Z tej podróży nie ma powrotu. Dzielenie się z innymi codziennością uzależnia i robi z człowieka dziwoląga, który fotografuje własne jedzenie, własne buty a nawet własny brud za paznokciami. A kiedy można poświęcić na te pierdolety najwięcej czasu jak nie w weekend? Dwa wolne dni w zupełności wystarczą by społecznościowa sfera Internetu wchłonęła cię, przemieliła i wypluła jako monstrum z selfie stickiem w dupie. Stąd tylko krok do propozycji matrymonialnej od transwestyty. Złożonej oczywiście na Facebooku.

Sunrise Festival

sunrise

W ten weekend w Kołobrzegu rozpoczyna się jeden z największych festiwali muzyki klubowej na świecie, Sunrise Festival 2015. Wystąpią m.in. Steve Aoki, Nervo, Oliver Heldens, Fedde Legrand, Carnage, Tom Swoon oraz Gromee. Każdy doskonale wie, że ich muzyki nie da się, a nawet nie wypada słuchać bez wcześniejszego odurzenia się niedozwolonymi substancjami. Wytrzymanie trzy dni klubowej napierdalanki bez koksu jest wręcz niemożliwe. Jeśli więc w najbliższych godzinach wybierasz się do polskiej stolicy muzyki house, trance i techno, zastanów się, czy faktycznie jest to dla Ciebie idealna forma spędzenia weekendu. Jeśli już tam dotarłeś, to pamiętaj żeby się zabezpieczać, nie brać do ręki zużytych strzykawek i pilnować drinków.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , ,Back to Top ↑