Na co powinieneś uważać w weekend, żeby nie skończyć na bruku

Opublikowano Kwiecień 2, 2016 | przez MB

no internet

Weekend to taki czas w tygodniu, w którym na dwoje babka wróżyła. Możesz miło spędzić czas, pysznie się bawić, poznać ciekawych ludzi, odwiedzić nowe miejsca, uprawiać seks z piękną kobietą albo przeczytać dobrą książkę. Możesz też skończyć na bruku. Obudzić się na przystanku bez grosza przy duszy, w zarzyganych spodniach i z posmakiem jabola w ustach uprzednio ruchając transwestytę. W nowym weekendowym cyklu służymy doświadczeniem i podpowiadamy jak uniknąć drugiego scenariusza.

Pierwsze oznaki ciepła

Pamiętaj, że pierwsze podrygi wiosny potrafią być zwodnicze i zdradzieckie. Deszcz zacznie padać w najbardziej niespodziewanym momencie, nad miastem przejdzie nagle wielka burza a temperatura spadnie w mgnieniu oka. Oczywiście nie musi tak być, ale może, dlatego powinieneś uważać i zbytnio się nie wyletniać. Czas na krótkie rękawki, japonki i kapelusze słomkowe jeszcze przyjdzie. Jeśli rzucić się na ładną pogodę jak szczerbaty na suchary, weekend możesz zakończyć z zapaleniem płuc, grypą albo chorymi korzonkami.

Brak Internetu

Być może jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałeś, ale taka apokalipsa jak brak Internetu faktycznie kiedyś może ci się przydarzyć. Padnie, wysiądzie, nie będzie go przez długie godziny. Nie pomoże resetowanie routera a infolinia dostawcy będzie zajęta. Nie połączysz się z wi-fi, nie ściągniesz nowego odcinka ulubionego serialu, nie wyślesz maila i nie wrzucisz posta na Fejsa. I co wtedy, pytamy się. Co wtedy? Jesteś na to odpowiednio przygotowany? Może książka? Może koncert? Może spacer nad Wisłą? Pomyśl o tym, bo bez konkretnego planu popadniesz w depresję, będziesz chodził rozdrażniony, zaczniesz tłuc żonę i przestaniesz jeść. Zamkniesz się w pokoju i nie będziesz się mył. W dodatku zaniedbasz rodzinę, przyjaciół i kompletnie nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić.

Podstępne strony programu Rodzina 500 Plus

Jeśli jesteś zainteresowany nowym rządowym programem i chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje, wszystkie informacje możesz oczywiście znaleźć w Internecie. Powinieneś być jednak czujny, bo ostatnimi czasy w sieci pojawiły się dziesiątki stron podszywających się pod 500 Plus. Ich autorzy bezczelnie wyłudzają od nieświadomych użytkowników nie tylko dane osobowe, ale także nakłaniają do składania mniejszych lub większych opłat. Wrzucenie formularzy programu na oficjalną stronę internetową stało się więc kolejną pożywką dla wirtualnych naciągaczy i oszustów, którzy czyhają na naiwnych userów i na biednych ludzie wpatrzonych w obecny rząd jak w obrazek. Dlatego zanim wypełnisz formularz, zastanów się, czy robisz to we właściwym miejscu.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑