Na co powinieneś uważać w weekend, żeby nie skończyć na bruku

Opublikowano Maj 8, 2015 | przez MB

Weekend to taki czas w tygodniu, w którym na dwoje babka wróżyła. Możesz miło spędzić czas, pysznie się bawić, poznać ciekawych ludzi, odwiedzić nowe miejsca, uprawiać seks z piękną kobietą albo przeczytać dobrą książkę. Możesz też skończyć na bruku. Obudzić się na przystanku bez grosza przy duszy, w zarzyganych spodniach i z posmakiem jabola w ustach uprzednio ruchając transwestytę. W nowym weekendowym cyklu służymy doświadczeniem i podpowiadamy, jak uniknąć drugiego scenariusza.

Zabawa w chowanego

w chowanego

W samej zabawie w chowanego nie ma nic złego. Jest niewinna i wymaga kreatywnego myślenia. Ale jeśli zabawisz się w nią po dwóch winach na łeb, może się okazać, że nikt się nie schowa, nikt nikogo nie będzie szukał, wszyscy uczestnicy stwierdzą, że to pierdolą i pójdą do domu. Ty nieświadomy powziętej przez swoich kumpli decyzji zaśniesz w tym śmietniku, w którym się ukryłeś, a rano będą podżerać cię szczury i przesiąkniesz zapachem gnijących winogron.

Komornik

bailiff2.jpg House Repossessions

Ten typ jak mało kto potrafi zepsuć weekend. Jeśli zapuka do twoich drzwi w sobotę (a może) to bądź pewien, że czas wystawiać toboły za drzwi. Co zrobić, że uniknąć najgorszego? Jeśli czujesz, że nabroiłeś i oprawca może przyjść w każdej chwili, graj na czas lub po prostu zabarykaduj się od środka i nie dawaj oznak życia. Wyłącz telewizor, zgaś światło, nie tłucz kotletów i nie wierć w ścianie. Istnieje duża szansa, że komornik się znudzi i sobie pójdzie.

Ślepe zaułki

zaułek

Nie wałęsaj się i nie szlajaj. Wracaj prostu do domu, najlepiej zamów taksę i nie przeciągaj niepotrzebnie melanżu. Jedyne, co cię może wtedy spotkać, to złodzieje, ekshibicjoniści, wyłudzacze, dresy, żule, narkomani i typy spod ciemnej gwiazdy. Najbardziej zgubne są miejsca, w których potencjalnie mógłbyś się odlać, czyli ciemne podwórka, obskurne bramy i wyludnione parki. Niby cicho i spokojnie, a jednak czuć unoszącą się w powietrzu nutkę czyhającego gdzieś wpierdolu.

W tym tygodniu uważaj szczególnie:

Wybory prezydenckie

wybory

Jeden niewłaściwie postawiony krzyżyk może sprawić, że razem z Tobą na bruk pójdzie cały naród.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑