Nie masz roboty? To może chciałbyś posmakować… spermy?

Opublikowano Luty 3, 2014 | przez ZP

praca2

Żadna praca nie hańbi? Być może, ale są takie, które zdecydowanie odrzucają. Przykład? Tester… nasienia.

Do dzisiaj myślałem, że najgorsza robota świata to strażnik miejski w Polsce. Zarabiasz grosze, a poza tym 99,9999% społeczeństwa cię nie poważa, w sumie słusznie. Okazuje się jednak, że w naszym kraju można robić coś straszniejszego od wypisywania mandatów starszym babciom, które handlują sznurówkami na ulicach, mianowicie kooperować ze spermą.

Wiedzę tę nabyłem za pośrednictwem kolegi, który wrzucił na fejsa ten link:

 

http://www.infopraca.pl/praca/tester-nasienia/warszawa/9844162

 

 Jeśli boicie się otworzyć, uprzejmie przytaczam treść ogłoszenia:

„Firma zajmująca się badaniami nad jakością nasienia poszukuje testera/testerki. W zakres obowiązków wchodzi ocena nasienia pod względem objętości, lepkości, smaku i zapachu. Preferowane osoby niepalące. Zapewniamy pełną dyskrecję. Prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całego kraju. Materiał badawczy będzie dowożony przez kuriera.”

Zastanawiałem się chwilkę, czy ta robota ma jakieś plusy. Odpowiedź brzmi… tak. Nie trzeba smakować nasienia publicznie, można to robić w domu, po normalnej robocie, materiał dowiezie kurier . Poza tym nie jest do tego potrzebne wyższe wykształcenie ani doświadczenie. No i to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy, no chyba, że zaproponują nam 20 tys. na łapę, ale coś mi się w to nie chcę wierzyć.

Co do minusów – wierzę w waszą inteligencję, więc nie będę ich wymieniał. Powiem tylko, że wolałbym sprzątać końskie gówno w stajni albo poprawiać własnoręcznie strój zawodnikom sumo niż odpowiedzieć na to ogłoszenie.

Niestety, nie wszyscy tak myślą – w momencie, w którym piszę ten tekst, o robotę testera ubiega się już 12 osób! O ile nie są to przyzwyczajone do cumshotów prostytutki, będę lekko zszokowany. Zastanawia mnie też co ludzie piszą w… liście motywacyjnym, który jest wymagany.

„Od zawsze chciałem mieć do czynienia ze spermą. Uwielbiam jej zamach, smak i konsystencję. Jestem pewny, że sprawdziłbym się na stanowisku testera, mam też nadzieję, że z czasem uda mi się awansować, a wtedy będą mieli państwo dla mnie kolejne niebanalne wydzieliny do posmakowania!”

Brr…

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑