O żesz Kurwa (Eye Center)!

Opublikowano Maj 6, 2014 | przez ZP

kurwaeye

 

Kalifornia właśnie przestała nam się kojarzyć z Kobym Bryantem, gwiazdami Hollywood oraz wszędobylskimi lasami. Od tej pory ten stan będziemy łączyć w myślach tylko z jednym, czyli z… kliniką okulistyczną.

Drogi rodaku, jeśli masz problemy ze wzrokiem, olej leczenie się w Polsce. Nie baw się też w szukanie porad w innych europejskich czy azjatyckich państwach. Zamiast tego śmiało uderzaj do USA, do tego gościa w okularach:

kurwa

To postać zupełnie wyjątkowa = prawdopodobnie jedyny człowiek na świecie, który nie chciałby nas bić gdybyśmy nazwali go… kurwą. Dlaczego? Ponieważ ów facet ma TAK NA NAZWISKO.

Poznajcie doktora Badrudina Kurwę, właściciela sympatycznej kalifornijskiej kliniki, ponoć trzymającej bardzo wysoki poziom. Co prawda my jeszcze tego nie sprawdziliśmy, ale rodacy na stronie fejsbukowej jego placówki nie pozostawiają wątpliwości, że okulista zdecydowanie daje radę.

Niejaki Filip pisze „pan doktor bezboleśnie wyleczył kurwiki w oczach, polecam 10/10”. Z kolei Krzysztof dodaje „Jak na kurwę to całkiem fachowa robota”. Szymon zauważa z kolei, że w klinice „robią szybko, na pełnej kurwie”.

Żeby nie było, że Badrudina doceniają tylko panowie, pozwolę sobie przytoczyć opinię Jadzi – „Kurewsko dobry okulista”, oraz Ireny – „dla takiej Kurwy warto się przelecieć”.

Hm, tylu Polaków nie może się mylić!

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑