Obciąganie za twój głos – Madonna wywołała lawinę?

Opublikowano Luty 22, 2017 | przez lucky bastard

Seks Y4N5uGr

Opublikowano Luty 22, 2017 | przez lucky bastard

0

Pamiętacie niedawne wejście Madonny na amerykańską scenę polityczną? Przypomnijmy – 58-letnia piosenkarka podczas jednego z koncertów zapowiedziała, że zrobi loda każdemu, kto w wyborach prezydenckich odda swój głos na Hillary Clinton. A potem dodała, że jest w tym naprawdę dobra, bo zawsze utrzymuje kontakt wzrokowy i połyka. Niestety, deklaracje babci popu nie pomogły wygrać jej faworytce (i chyba trudno się dziwić), co nie zmienia faktu, że teraz wypadałoby się ze swojej obietnicy wywiązać.

No ale dobra, Madonna to szeroko pojęta artystka, uznajmy że była to jakaś zawiła przenośnia, i że nikt nie będzie kazał jej klękać przed każdym wyborcą Demokratów (zwłaszcza że kolana już pewnie nie te). Najgorszy w tym wszystkich jest jednak fakt, że piosenkarka już znalazła swoje naśladowczynie. I to takie, które nie rzucają słów na wiatr.

Pod wrażeniem twórczości i – jak mniemamy – intelektu Madonny musiała być niejaka Paola Saulino, czyli włoska prostytutka aktorka i modelka. Otóż złożyła ona podobną deklarację przed włoskim referendum konstytucyjnym – każdemu, kto zagłosuje na „nie”, obiecała seks oralny. Co więcej, Paola – w odróżnieniu od babci popu – po tym, jak Włosi odrzucili zmianę konstytucji, przystąpiła do realizacji swojej obietnicy i zorganizowała objazd po kraju pod wdzięczną nazwą „pompatour”. No i wzięła się do roboty, co dokumentowała zresztą w mediach społecznościowych.

Jak można było jednak zgadywać, Paola kiepsko rachuje. We włoskim referendum „nie” powiedziały miliony mężczyzn, a ona poczuła się zmęczona już po 400 pierwszych chętnych i odpuściła dalszą realizację zobowiązań. Jak przypuszczamy, kiedy Saulino wreszcie powiedziała dość, w tle wciąż leciały piosenki Madonny.

Cała historia jednak nie odwiodła jej od ponownego złożenia podobnej deklaracji, tym razem piłkarzom Napoli, za pokonanie Realu Madryt w Lidze Mistrzów. Jak tym razem obliczyła Paola – lub jak podpowiedział jej marketingowiec – w drużynie piłkarskiej gra jedenastu zawodników i można zrobić tylko trzy zmiany. A czternaście razy to dawka, którą jej usta spokojnie powinny wytrzymać. Jakkolwiek spojrzeć, nie raz już wytrzymywały.

Podsumujmy więc – niezbyt urodziwa, głupia (bo przecież musi być głupia, prawda?) i zdesperowana prostytutka miałaby być zachętą dla młodych, popularnych i zarabiających miliony euro sportowców? To równie dobrze jako nagrodę można by im zaproponować używaną oponę do Stara. Być może jednak propozycja złożona przez Paolę tak bardzo zryła głowę włoskim zawodnikom, że na wszelki wypadek postanowili przegrać.

Natomiast Saulino gratulujemy wspaniałej kariery. Za kilkadziesiąt lat, kiedy siądzie w bujanym fotelu otoczona wianuszkiem wnucząt, będzie mogła z wypiekami na twarzy opowiadać o swoich pięciu minutach.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑