Obejrzyj Borussię, a potem spędź noc w… beczce po piwie

Opublikowano Luty 7, 2013 | przez Dżordż

beer-barrel-bedroom.jpeg

Do Nadrenii Północnej-Westfalii warto wybrać się nie tylko na mecz Borussii Dortmund. Jest też jeszcze jeden powód do wizyty w tym miejscu: możliwość spania w… XIX-wiecznej beczce po piwie.

Miejscowość, w której zostało zamontowane to cacko, nazywa się Ostbevern. Jeśli niemieckie mapy nie kłamią, jest oddalona o 89 km jazdy autem od Dortmundu. Jak na tamtejsze drogi to niewiele – kilkadziesiąt minut płynnej jazdy samochodem.

Lubimy sobie pomarzyć, więc teraz przedstawiamy wam nasz idealny plan: namawiasz kobietę na wypad do Nadrenii Północnej-Westfalii. Dla ciebie atrakcją jest mecz, dla niej  zwiedzanie Ostbevern oraz nocleg w mega oryginalnym miejscu.

Zostawiacie tam bagaż, spadacie na mecz Roberta Lewandowskiego i spółki, bawicie się z kibicami Borussii, a potem wracacie do naszego miasteczka. Ty pijesz przez cały wieczór, więc ona prowadzi. Zgadza się na to, bo cię kocha. I wie, że zaraz nadrobi brak % w organizmie racząc się trunkami w tejże beczce. Na deser możecie uprawiać w niej seks. Dla par kochających nietypowe miejsca to dopiero przygoda!

I jeszcze coś: położyć się spać podchmielonym w zabytkowej beczce po browarze – oto spełnienie marzeń każdego wytrawnego piwosza.

beer-barrel-bedroom-4.jpeg

 

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑