Obowiązkowy gadżet dla każdego klubowicza

Opublikowano Luty 20, 2013 | przez Dżordż

zippo

W klubie pełni równie ważną funkcję co parkiet czy drinki. Zapalniczka. Nie musisz jarać papierosów, ale na imprezie zawsze powinieneś mieć ją przy sobie.

Przez dekadę chodzenia na balety widziałem kilkadziesiąt udanych podrywów na tzw. podpalenie fajka. Zirytowana laska nie mogła znaleźć w torebce swojej zapalniczki – co zresztą nie dziwi, babki gubią w nich rzeczy wielkości laptopa – nagle podchodził do niej koleś, który takim nieco nonszalanckim ruchem dobywał z kieszeni spodni ów przedmiot i robił dziewczynie dobrze. Potem od słowa do słowa, od drinka do drinka nowopoznana parka zaczynała wielkie obściskiwanie. Można? Można!

Jak już brać zapalniczkę na imprezę, dobrze byłoby, żeby nie było to dziadostwo za 3 zł z kiosku. Takim czymś to może podpalać szluga facet obok przystanku, a nie ktoś, kto chce zrobić wrażenie w dancebudzie.

Z naszej strony polecamy nowy produkt firmy „Zippo”. Klasyczny kształt tej marki plus ręcznie grawerowane ognisko do którego można zamówić dowolny, maksymalnie czteroliterowy napis – wygląda elegancko. I kosztuje wcale nie tak dużo: 32 dolary.

 

 

 

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑