Oceniamy wygląd drużyny, która powalczy dziś o finał MŚ

Opublikowano Grudzień 20, 2013 | przez ZP

 

Od kilku dni cała Polska kibicuje naszym dzielnym piłkarkom ręcznym. Kulminacja szału na dziewczyny nastąpi zapewne dziś o 18stej, gdy rozpocznie się półfinał z Serbią. Zanim do tego dojdzie, Wyszło postanowiło pochylić  się nad drużyną Kima Rasmussena. Ale spokojnie, nie będzie żadnych nudnych analiz taktycznych ani dywagowania na temat szans na awans do finału. Nie, my zajmiemy się czymś innym, mianowicie… wyglądem naszych gwiazd.

Jako męskie szowinistyczne świnie pozwoliliśmy sobie ocenić każdą z nich w znanej i lubianej z różnych portali skali 1-10. Pod każdą fotką i oceną kryje się oczywiście kilka zdań uzasadnienia.

MAŁGORZATA GAPSKA – 3/10

gapska

Raczej typ sklepowej niż seksbomby  z klubu. Broni zdecydowanie lepiej niż wygląda, należy do grona kobiet, które mężczyźni nazywają „sympatycznymi”.

ANNA WYSOKIŃSKA – 6/10

wysokinska

Typ zwariowanej koleżanki ze studiów. Pośmieje się, potańczy, czasem kogoś wyrwie na imprezie – tak nam się kojarzy. Ma ujmujący uśmiech, ale reszta ciała nie jest tak dobra, jak buzia.

IWONA NIEDŹWIEDŹ – 8/10

niedzwiedz

MILF (34 lata) jak się patrzy! Zmysłowa, kobieca, długowłosa. Kilka razy widzieliśmy ją na żywo na różnych eventach i musimy Wam powiedzieć, że robi live jeszcze większe wrażenie niż na parkiecie.

MAŁGORZATA STASIAK – 6/10

Stasiak

Przyjemna, choć trochę pucułowata buźka, seksowny nosek, hollywoodzki uśmiech, zmysłowe policzki. Bralibyśmy jak nic.

AGNIESZKA JOCHYMEK – 5/10

Jochymek

Ma w oczach jakiegoś wariata, nie zaprzeczamy. To spojrzenie mówi: lubię ten sport i niekoniecznie chodzi nam tu o piłkę ręczną. Niestety, mimo to nie dostaje od Wyszło wysokiej noty, jakoś ten typ urody nam nie podchodzi.

KAROLINA SIÓDMIAK – 8/10

Siodmiak

Na tym konkretnym zdjęciu może akurat nie wygląda na seksbombę, ale uwierzcie Karolina ma to coś, co sprawia, że męskie rozmowy zamierają gdy wchodzi do lokalu. Nie tylko dobrze prowadzi grę reprezentacji Polski, ale też czujemy, że umiałaby doprowadzić 99% z nas do ekstazy.

KAROLINA SZWED – 7/10

szwed

Niezłą w sumie notę uzasadnimy jednym konkretnym pytaniem: panowie, czy ktoś z Was nie chciałby, żeby w LO wzięła go do odpowiedzi ustnej taka nauczycielka?

KINGA BYZDRA – 9/10

byuzdra

Nasza zdecydowana faworytka. Śliczna buźka, fajne ciałko, do tego uroczo się wysławia i świetnie gra, choć akurat w Serbii nie pokazuje pełni swoich możliwości. Jaka szkoda, że ma już faceta!

KAROLINA KUDŁACZ – 4/10

 kudlacz

Eeeee, co by tu napisać… o, już wiemy! Karolina ma tak zwaną nienachalną urodę.

MONIKA STACHOWSKA – 6/10

stachowska

Akurat na tej fotce świeci się jak Las Vegas nocą, ale generalnie doceniamy jej naturalną urodę. Nie jest to dziewczyna za która uganialibyśmy się przez pół nocy w dyskotece, natomiast jak najbardziej rozumiemy, że ktoś mógłby się nią zauroczyć.

KAROLINA SEMENIUK-OLCHAWA 8/10

semeniuk

Stanowi intrygujące połączenie południowo-europejskiej urody ze skandynawskim chłodem, bijącym z jej spojrzenia. Zawsze zadbana, umalowana, z pięknymi włosami. Fajna 30stka, zdecydowanie nasz typ.

PATRYCJA KULWIŃSKA – 5/10

kulwinska

Gdy patrzymy na to, jak Pati naparza się z rywalkami na kole podczas MŚ, to aż boimy się cokolwiek o niej napisać. Bo jeszcze nas znajdzie i spuści niezły wpierdol. No ale jak mus to mus: raczej nie nasz typ, zbyt zbójecka uroda.

MONIKA MIGAŁA – 8/10

migala

Urocza, kobieca, drobna jak na szczypiornistkę (165/60). Dobrze prezentuje się nie tylko w wieczornym wydaniu, ale i w tym sportowym: http://ruch-chorzow.pl/i9/druzyna/8/monika_migala/

KATARZYNA KONIUSZANIEC – 7/10

konuszaniec

Chyba najbardziej roześmiana z Polek. Ma w sobie jakiś urok, wymieszany z szaleństwem, który sprawia, że chcielibyśmy ją bliżej poznać. No i chyba podobnie jak Migała seksowniej wygląda w wydaniu roboczym niż wieczorowym:  http://eksstart.pl/index.php?id=news&idd=280

KINGA GRZYB – 7/10

Grzyb

Od tych mistrzostw nie będzie już żoną Wojtka, byłego lidera Ruchu Chorzów. Nie, to eks-piłkarz zacznie być teraz przedstawiany jako mąż medalistki (miejmy nadzieję!) mundialu. Dobra skrzydłowa i dobra laska, bez dwóch zdań.

ALINA WOJTAS – 7/10

wojtas

191 cm (!!) seksapilu. Liderka drugiej linii reprezentacji także w kategorii „wygląd” mieści się w czołówce drużyny. Autor tego tekstu, mierzący 180 cm wzrostu, raczej nie próbowałby jednak swoich szans u sympatycznej Aliny, która w szpilkach byłaby od niego wyższa o dwie głowy. Z drugiej strony – w sumie gdybym stanął naprzeciwko, zapewne oczom mym ukazałby się… biust naszej gwiazdy.

 

foto: www.zprp.pl (Marcin Szajnfeld)

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑