Od teraz wino można wozić… rowerem

Opublikowano Styczeń 29, 2013 | przez Dżordż

 

rowerwino

Wypada ci spontaniczna, wieczorna randka, niewiasta jest już w drodze,  ty akurat nie masz w domu alkoholu, a najbliższy monopolowy jest oddalony od mieszkania o ładny kilometr. Wielu z nas spotkała taka przykra przygoda.

Okazuje się, że istnieje gadżet dzięki któremu w tej ciężkiej sytuacji będzie mógł uzupełnić braki w barku bardzo szybko, w dodatku w 100 procentach… ekologicznie. Wymyślili go Kanadyjczycy, którzy zapewne są z tego odkrycia niemal tak dumni, jak z Dana Aykroyda i Briana Adamsa.

Oto w Montrealu powstał specjalny sprzęt do wożenia wina… rowerem. System mocowania mogący utrzymać trzy różne rodzaje butelek, mosiężne, solidne uchwyty i estetyczny wygląd – to atuty tego cacka.

Minusem jest fakt, że jednorazowo można w nie załadować tylko jedną butelkę. No ale Polak potrafi, więc jestem pewien, że niebawem jakiś nasz rodak wymyśli bliźniaczo podobny gadżet, który utrzyma na rowerze kilka flaszek. Na razie trzeba jednak zadowolić się tym zza oceanu, który kosztuje niespełna 40 „zielonych”.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑