Oto człowiek, który wyznaczył nowe trendy w dziedzinie biegania

Opublikowano Kwiecień 15, 2014 | przez ZP

jogger

Koleś ze zdjęcia to obecnie najbardziej poszukiwany człowiek w całym angielskim hrabstwie Lancashire. Co takiego zrobił – spytacie. Napadł na staruszkę? Próbował zgwałcić jakąś niewinną nastolatkę? Zamordował przypadkowego przechodnia i zwiał? Nic z tych rzeczy, ten facet po prostu lubi sobie… pobiegać. NAGO.

Jak na razie widziano go podczas joggingu dwa razy. To znaczy może i Brytole spotykali chłopaka częściej gdy trenował, ale wtedy był pewnie ubrany. Natomiast dwukrotnie  dostrzeżono tego osobnika jak zapieprzał wzdłuż trasy rowerowej tak, jak go pan Bóg stworzył. No, prawie – miał na sobie zielone buty do biegania.

Ten pozornie drobny szczegół jest bardzo ważny dla całej sprawy. Gdyby to był zbok-ekshibicjonista, który lubi pomachać pałką przed wystraszonymi dziewczynami, raczej nie przejmowałby się zakupem obuwia. Tymczasem nasz biegacz miał na stopach profesjonalny sprzęt, co może oznaczać jedno: wcale nie zależy mu na tym, żeby panie oglądały jego sikawkę.

Może po prostu gość nie przepada za spodenkami do joggingu, ponieważ obcierają mu pachwiny? Z kolei koszulka może podrażniać sutki, prawda? Jako biegacze wiemy, że takie sytuacje się zdarzają, dlatego w pełni rozgrzeszamy Anglika (a może to nie Wyspiarz, może to nasz rodak?!) z jego zachowania.

Niestety, policja nie ma względem chłopaka tyle wyrozumiałości co my i już rozpoczęła poszukiwania na szeroko zakrojoną skalę. Czy skończą się sukcesem? Jakoś nie chce nam się wierzyć, że gliniarze, nawet jeśli zlokalizują naszego bohatera, dadzą radę go aresztować. Żeby tego dokonać, musieliby go dogonić. A to chyba nie będzie takie łatwe: kobiety, które widziały nygusa, podkreślały, że jest szczupły, wysportowany i naprawdę szybki.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑