Oto MILF-y, które chciałbyś poznać

Opublikowano Lipiec 21, 2014 | przez ZP

Są na tym świecie rzeczy, które szokują nawet bardziej niż teksty piosenek Michała Wiśniewskiego. Na jedną z nich natrafiłem dziś, zupełnie przypadkiem, podczas buszowania po sieci. Oto przeglądam sobie internetowe wydanie szacownego New York Post i widzę Brooke Shields.

Pamiętacie tę babkę? W przeszłości bardziej niż z wybitnych ról znana była z ładnej buzi i tego, że związała się z Andre Agassim. No więc oglądam jej sesję zdjęciową dla magazynu Social Life i zaczynam zastanawiać się, ile ona ma lat? 38? A może 43? Nie jestem pewien, więc sprawdzam i przeżywam lekki szok. Kobitka urodziła się w 1965 roku, a wygląda tak:

brookeshields4

shields2

Robi wrażenie, nawet jeśli weźmiemy poprawkę na photoshop.

Patrzę na te fotki i zaczynam sobie wyobrażać Brooke w różnych świńskich pozach, a jednocześnie nadal wertuję internet. I co? I nagle pojawia się ktoś, kto usuwa Shields w cień!

Elle Macpherson to jedna z legendarnych top-modelek lat 90., w której zakochał się kiedyś cały świat. Jej ciało było wówczas tak znakomite, że zyskała przydomek „The Body”. Dwie dekady później okazuje się, że Australijka… nadal nim imponuje. Zresztą tu nie ma co pisać, to trzeba  zobaczyć:

Elle_Macpherson_bikini_body-390115

Dodam że Elle urodziła się w 1964 roku!

Gdyby wszystkie pięćdziesiątki tak wyglądały, młode laski wyrywające dojrzałych, żonatych bogaczy, mogłyby po miesiącu zwijać interes. Żaden z nich nie zdradzałby ślubnej z ładną studentką mając w domu takie piękno, w dodatku zapewne doświadczone w dawaniu rozkoszy na najwyższym poziomie.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑