Oto najbardziej znienawidzona babka na Ziemi. Nie znoszą jej głównie… inne kobiety

Opublikowano Maj 3, 2014 | przez ZP

amal4

Kim jest kobieta  na zdjęciach? – spytacie. Najpierw odpowiem… kim nie jest. Otóż nie jest znaną aktorką, modelką ani nawet piosenkarką. Jest za to prawdopodobnie… najbardziej nielubianą babką na świecie.

Amal Alamuddin podpadła niemal każdej dziewczynie na naszej pięknej planecie. Czym? Ano tym, że dokonała tego, co nie udało się w przeszłości m.in. Lucy Liu, Salmie Hayek czy Kelly Preston = USIDLIŁA George’a Clooney’a. Pierwszy przystojniak Hollywood, który bał się małżeństwa bardziej niż Radek Majdan łysej glacy, w końcu się oświadczył. 

Kilka faktów o jego wybrance:

– jest prawniczką, specjalizującą się w prawie międzynarodowym, karnym oraz człowieka. Innymi słowy: wszystko wskazuje na to, że jest nie tylko atrakcyjna fizycznie, ale także inteligentna, Clooney’owi trafił się więc ideał.

– ma 36 lat, a więc o 16 mniej niż George.

Clooney’owi życzymy, by Amal… dożyła 40stki. Biorąc pod uwagę ile babek rozzłościła, nie zdziwimy się, jeśli w najbliższym czasie zorganizuje się na nią więcej zamachów niż na Fidela Castro w czasach jego świetności. Z kolei Alamuddin życzymy, by George okazał się wystarczająco dojrzały do poważnego związku = nie uznał koło 2016, że jednak jeszcze się nie wyszalał i nie zaczął wyrywać rocznie tylu lasek, ile bierze udział w słynnej reklamie Nespresso.

amal3

amal2

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑