Pamela Anderson – nasza bohaterka

Opublikowano Czerwiec 5, 2013 | przez ZP

 

pamela3

Pamelę Anderson można krytykować za wiele rzeczy. Że jest mega ruchawicą, że lubiła sobie przyćpać czy konkretnie pochlać. Ale w tym wodospadzie pomyj trzeba ją za coś pochwalić – w wieku 46 lat wygląda naprawdę dobrze. Na tyle, że Kanadyjka, będąca symbolem seksu lat 90., mogłaby spokojnie pretendować do tego miana i teraz.

Brazylijski „Vogue” zrobił najgorętszej ratowniczce w historii plaż sesję zdjęciową. Wiemy, wiemy, photoshop czyni cuda, makijaż i oświetlenie też, bierzemy na to poprawkę, ale mimo to uważamy, że Pam wyszła na niej cudnie. Zmysłowo, kobieco, świeżo. Zresztą co tu pisać, sam stary zbok Aleksander Fredro nie oddałby tego słowami, lepiej popatrzcie:

pamela1

pamela2

 

Czyż nie jest pięknie? Czyż nie chcielibyście wydoić Anderson z tych silikonowych bomb? Albo wymiętosić jej kształtnych pośladków?

W dawnych czasach była naszą idolką. Kiedy w pełnym makijażu i ze stojącymi na sztorc cyckami wypatrywała potencjalnych topielców, przeżywaliśmy nasze pierwsze, młodzieńcze erekcje. Gdy dzielnie biegła po plaży, a  jej piersi zawsze mijały się z resztą ciała – gdy były na górze to Pam akurat stąpała po ziemi, a kiedy opadały podskakiwała, to aż zalewała nas fala przyjemnego ciepełka. Tu mała uwaga: czytelnicy urodzeni po 1990 roku, trzeba wam przypomnieć, że wówczas nie było jeszcze netu i nie bardzo dało się odpalić jakieś fajne fotki pod które człowiek mógł sobie zwalić. Nie, sytuacja wymagała dużej wyobraźni, a w konsekwencji jechania potem na tzw. pamięciówce.

Ech, stare, piękne czasy. Jak miło, że ich główna bohaterka nie zdziadziała niczym aktor grający MacGyvera, tylko nadal jest ponętna.

Dziewczyny, z którymi dziś się zadajemy, są jeszcze co prawda dalekie do osiągnięcia 46. wiosny życia, ale już teraz mamy nadzieję, że kiedy będziemy mieli tak dojrzałe kobiety (czyli w wieku 70 lat, zawsze trzeba brać młodsze towary!), to figurą będą one przypominać Pam.

Bo nie ma nic gorszego niż babka, która do 30-35 roku życia była atrakcyjna, a potem jej waga wystrzeliła w górę, ponieważ zamiast regularnie trenować w siłowni znalazła sobie inne hobby – jedzenie. Wszystkiego co popadnie, od pierogów, przez hot-dogi po lasagne.

 

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑