Pedofilia? Spoko, przecież to nic strasznego

Opublikowano Październik 31, 2013 | przez Dżordż

zdj

 

Mieszkańcy Ameryki powinni schować swoje dzieci w piwnicach. Albo przynajmniej w szafach.

Wyjść z maluchem w Stanach na spacer? Duże ryzyko. Wypuścić go samego na podwórko? Samobójstwo. Dzieci w USA będą od teraz jeszcze bardziej zagrożone przez zboków niż dotychczas. A wszystko dzięki… mądrym (teoretycznie) ludziom, po studiach. Oto Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) sklasyfikowało pedofilię jako… orientację, a nie zaburzenie seksualne.

Rozumiecie powagę tej decyzji? Wykształceni mieszkańcy tej planety uznali, że dymanie małych dzieci jest mniej więcej tym samym co uprawianie homoseksualnego seksu. Przy okazji dali zielone światło różnej maści zwyrodnialcom do poszerzenia horyzontów.

Szok, skandal, niedowierzanie.

Przekroczyliśmy kolejną granicę. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Jakieś „mądre” głowy stwierdzą, że mordowanie ludzi to nic więcej niż oryginalne hobby? Zalegalizujemy w każdym kraju świata zoofilię? Rząd zabroni posłowi Wiplerowi pić wina?

Swoją drogą nie wiemy co jest głupsze: uznanie pedofilii za preferencję seksualną czy dumne poinformowanie o tym całego świata. Czy to całe APA naprawdę nie ma jakichś specjalistów od PR, którzy uświadomiliby członków organizacji, że wysłanie takiego komunikatu mieszkańcom ziemi, poza nielicznymi wyjątkami, śliniącymi się na widok pięciolatki, to szaleństwo? Masakra.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑