Pharrell i ekipa pozamiatali. 24-godzinny teledysk, który zaraża uśmiechem

Opublikowano Listopad 23, 2013 | przez Tomas

pharrell_620

Słyszeliście wcześniej o 24-godzinnym teledysku? My też nie. Ale taki właśnie powstał i, choć nie obejrzeliśmy całego (to byłby challenge!), możemy śmiało napisać: miazga. Wielki szacun dla tych, którzy na ten pomysł wpadli i podjęli się jego realizacji. Odpalacie, oglądacie, nie możecie się oderwać, spoglądacie na chwilę w ponurą rzeczywistość za oknem i wracacie do oglądania. Do 24 godzin szczęścia.

Kawałek Pharrella Williamsa „Happy” to po prostu ścieżka dźwiękowa do filmu animowanego „Minionki rozrabiają”. Sympatyczna, pozytywna, energiczna, nieco zakręcona nuta, o której za chwilę wszyscy zapomną. Ale ktoś wpadł na genialny pomysł i poszedł krok dalej – utwór zapętlono (w oryginale trwa niespełna 4 minuty) i stworzono do niego klip, trwający równą dobę. Wchodzicie na stronę 24hoursofhappy.com i oglądacie jak przez 24 godziny wszyscy się bawią. Chłopaki i dziewczyny, młodzi i starzy, czarni i biali, grubi i chudzi. Każdy tańczy, każdy się uśmiecha, każdy się wygłupia. Trochę pooglądaliśmy i mamy krótki komunikat: ostrożnie, można się tym pozytywnym nastrojem zarazić.

Oto fragment:

 

Jedyne co może drażnić to fakt, że przez te 24 godziny mamy jednak do czynienia wciąż z tym samym rytmem, z tymi samymi słowami, z jednym utworem. Ale i tak warto odpalić: zanim wam się znudzi melodia, zdążycie poprawić sobie humor.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑