Piękna niepokorna: Adriana Lima

Opublikowano Maj 18, 2015 | przez MB

lima

W corocznych zestawieniach najbardziej pożądanych kobiet na świecie Adriana Lima zazwyczaj zajmuje miejsca w pierwszej piątce i raczej nikogo to nie dziwi. Aniołek Victoria’s Secret rozpala wyobraźnię.

Lima to brazylijska modelka o portugalskich, amerykańskich, karaibskich i francuskich korzeniach. Jej uroda jest egzotyczna i faktycznie trudna do sklasyfikowania i właśnie dlatego tak bardzo pociągająca. Dzięki niej nasza piękna niepokorna podbiła świat mody.

Być może, drodzy panowie, orientujecie się w gorących nazwiskach projektantów. Christian Lacroix, Emanuel Ungaro, Armani, Fendi, Ralph Lauren i Valentino, Radolphe Duke, Vera Wang, Louis Vuitton – dla nich wszystkich nasza piękna niepokorna chodziła po wybiegach. Pozowała z kolei dla najbardziej prestiżowych i uznanych pism, takich jak: Vogue, Elle, Marie Claire, The Harper’s Bazaar, GQ, V, Esquire. Upomnieli się o nią twórcy najsłynniejszego poza gregoriańskim kalendarza, kalendarza Pirelli. Tym samy Adriana na długie lata absolutnie zdominowała rynek modelingu i może przebierać w propozycjach od najbardziej luksusowych marek.

Adriana Lima Wallpaper @ Go4Celebrity.com

Praca z wielkimi przynosi jej wielkie pieniądze. Dochód modelki jest tak duży, że miesięcznik Forbes aż trzykrotnie umieścił ją na liście stu najbogatszych celebrytów, w tym raz na liście The World’s Most Powerful Latino Celebrities. Domeną modelki są rankingi najseksowniejszych kobiet świata. A nawet ludzi. Magazyn People umieścił ją w setce najpiękniejszych. Ciekawostką jest, że Lima swego czasu znalazła się także na liście najbardziej niebezpiecznych gwiazd w cyberprzestrzeni firmy McAfee. Jej nazwisko było jednym z najczęściej wybieranych przez hakerów, pod którym linkowali tzw. złośliwe oprogramowanie.

Z wielu zestawień, w jakich znalazła się ta zjawiskowo piękna kobieta, warto wspomnieć jeszcze o jednym, które nam, jako mężczyznom, chluby nie przynosi. Według badań przeprowadzonych przez Heinekena w trakcie trwania Ligi Mistrzów w 2011 roku 52% facetów wolałoby obejrzeć, jak ich ukochana drużyna wznosi puchar, niż pójść na randkę z Limą. Adriano, przepraszamy.

Brazylijska gwiazda stała się nie tylko królową mody, ale także królową Google’a. Jest jedną z najczęściej wyszukiwanych osób w historii przeglądarki. Dlatego, jeżeli czytacie o niej po raz pierwszy dopiero na Wyszło, to prawdopodobnie urodziliście się w czasach, kiedy komputer zajmował cały pokój. Do internetowej popularności Limy niewątpliwie przyczyniła się kontrowersyjna dieta jej autorstwa, która obiegła świat porad dla kobiet.

lima 2

W wywiadzie dla „The Daily Telegraph” ujawniła, że dziewięć dni przed pokazem lub sesją fotograficzną ciągnie wyłącznie na koktajlach proteinowych.  Z kolei na trzy tygodnie przed zasuwa na siłowni dwa razy dziennie codziennie. Wyznanie supermodelki spotkało się z oburzeniem prasy kobiecej i zebrało sporo negatywnych recenzji, ponieważ jej niebezpieczną ścieżką zaczęło podążać wiele kobiet.

Na pewno chciałyby mieć podobne relacje z mężczyznami, co Brazylijka. Limie udało się wyrwać Lenny’ego Kravitza, największego playboya w show biznesie. Do niedawna była też w szczęśliwym związku małżeńskim z koszykarzem Marko Jariciem (ex-Los Angeles Clippers, Minnesota Timbewolves i Memphis Grizzlies). Jeśli wierzyć temu, co sama mówi, dziewictwo utrzymała… aż do ślubu. Jest mocno wierząca, wychowana w wierze rzymsko-katolickiej i dzień święty święci. W zdegenerowanym i plugawym świecie gwiazd taka postawa to prawdziwa rzadkość.

Czyli wracamy do punktu wyjścia, bo uroda Adriany Limy to również prawdziwy unikat.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑