Piękna niepokorna: Anna Gacek

Opublikowano Maj 25, 2015 | przez MB

z16663653IHR,Anna-Gacek

Naszą dzisiejszą piękną niepokorną z pewnością częściej słyszycie niż widzicie. Od lat pracuje w radiu, gdzie wyrobiła sobie opinię najbardziej charyzmatycznej dziennikarki muzycznej w Polsce. Od nas dostaje sporo punktów również za urodę.

Anna Gacek właściwie od zawsze związana jest z Programem Trzecim Polskiego Radia. Swoją karierę zawodową zaczęła więc z najwyższego możliwego pułapu, z którego nigdy nie zeszła. Obniżanie standardów nie jest w jej stylu. Dlatego poza Trójką współpracuje lub współpracowała tylko z najlepszymi: K MAG, Przekrój, Teraz Rock, Machina, Zwierciadło, Vice.

W eterze pojawia się solo lub w duecie. Jeśli solo, to w „Atelier”, autorskiej audycji, w której w godzinach wczesno porannych  prezentuje wysmakowaną, precyzyjnie wyselekcjonowaną muzykę. Jeśli w duecie, to z legendami. Współprowadzi lub współprowadziła już programy z najważniejszymi głosami rozgłośni, z Pawłem Kostrzewą, z Piotrem Stelmachem, z Piotrem Metzem, z Tomaszem Żądą, z Wojciechem Mannem. Teraz inni dziennikarze marzą o tym, by prowadzić programy z nią.

Jak widać na załączonych zdjęciach, praca w towarzystwie Anny Gacek to nie tylko znakomite zawodowe wyzwanie, ale również wysoce estetyczne doznanie. Chyba ciężko się skupić. Duże, ciemne, głębokie i mądre oczy, wydatne, seksowne usta i działające na facetów gęste, ciemne włosy. Zdecydowanie dla tych, którzy lubią kobiety o niebanalnej urodzie. No i takie, których umysł jest równie piękny, co oblicze.

Dziennikarka słynie z tego, że od każdego artysty potrafi wydobyć tak bardzo pożądaną w mediach wyłączność. Aby zrobić wymarzony wywiad, jest w stanie za bilet zapłacić z własnej kieszeni i polecieć na drugi koniec świata. W realizowaniu zawodowych celów jest nieustępliwa i śmiertelnie konsekwentna. Właśnie dlatego w branży jest tak bardzo szanowana. Sama z kolei tej branży nie chce schlebiać i krytycznie wypowiada się o poziomie internetowego dziennikarstwa muzycznego. Podkreśla, że audycje robi dla słuchaczy. Jeśli ktoś z nich (z was) chce się z nią spotkać, na pewno znajdzie ją na którymś z krajowych festiwali z mikrofonem w dłoni i gwiazdą światowego formatu u boku. W poszukiwaniu dobrego koncertu jeździ nie tylko po Polsce. Właściwie trudno znaleźć liczący się popkulturowo kraj, w którym nie byłaby na zajebistym gigu.

To wszystko sprawiło, że udała jej się arcytrudna dla radiowca sztuka – wyrobiła sobie markę. W tej chwili jej nazwisko jest wymieniane jednym tchem obok najsłynniejszych głosów Trójki.

anna gacek 2

Poza muzyką nasza piękna niepokorna budzi jeszcze jedno skojarzenie – moda. Na szczęście nie ta próżna z pokazów, na których roi się od celebrytów, wazeliniarstwa i pejoratywnie rozumianego lansu. Anna Gacek to prawdziwa pasjonatka mody. Karierę Kate Moss śledzi od piaskownicy, każdego miesiąca wertuje francuskiego „Vogue’a”, okazyjnie pracuje jako stylistka, a w swoich audycjach przemyca utwory śpiewane przez modelki. Od czasu do czasu lubi też ładnie zapozować, co znów widać na fotografiach.

Jeśli zainteresowała was postać Anny Gacek, to na pewno zainteresuje was jej blog „kiss & tell”. Wielu zwolenników jej talentu oraz urody jest zainteresowanych z kolei tym, ile tak naprawdę dziennikarka ma lat. Sama najwyraźniej do wieku przykłada niewiele uwagi, bo jeszcze w żadnym miejscu do wiadomości publicznej go nie podała. Wyleciał jej z głowy.

W jej przypadku metryka jednak nie ma najmniejszego znaczenia. To profesjonalna, ładna, utalentowana i diabelnie skuteczna dziennikarka, dzięki której kult polskiego dziennikarstwa muzycznego ma szanse przetrwać. I dla odmiany zacząć kojarzyć się z seksapilem.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑