Piękna niepokorna: Cara Delevingne – podbiła świat mody, bierze się za kino

Opublikowano Czerwiec 16, 2015 | przez MB

cara 2

Lada dzień do polskich kin wejdzie „Twarz anioła”, film, który swoją światową premierę miał we wrześniu 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy Daniela Brühla i Kate Beckinsale. Nasze oczy zwrócone będą jednak na drugi plan, gdzie błyszczeć będzie Cara Delevingne.

Swoją przygodę z kinem dopiero zaczyna i tak naprawdę ciężko powiedzieć jaką jest aktorką. Ambicje ma najwyraźniej spore, ponieważ w tym roku wystąpi jeszcze w czterech produkcjach, a w 2016 roku pojawi się w „Suicide Squad”. Póki co najmocniej kojarzona jest jednak z modelingiem, w którym wspięła się na sam szczyt. Ciężko chyba znaleźć topową markę, która nie gościłaby jej na swoich wybiegach. Najwięksi modowi gracze biją się o to, by wystąpiła w ich kampanii reklamowej. Aktualnie podpis Delevingne widnieje m.in. na kontrakcie z Zalando. Warto dodać, że w CV naszej dzisiejszej pięknej niepokornej oprócz Chanel, Fendi, Yves Saint Laurent, Stelli McCartney, Dolce & Gabbana, Victoria’s Secret, Vogue’a, Zary czy H&M znajduje się również polski Reserved.

cara

Patrząc na Carę nietrudno domyślić się, dlaczego udało jej osiągnąć tak wielki sukces w zawodzie modelki. Jej uroda z jednej strony jest bardzo delikatna i dziewczęca, z drugiej ma w sobie pazur i coś wyzywającego. Delevingne na szczęście nie jest jedną z tych damulek, które chcą być piękne za wszelką cenę. Do swojej aparycji ma spory dystans. Często pozuje wykrzywiając twarz, robiąc zeza lub wywalając na wierzch język. Jest niepokorna na planie zdjęciowym, ale także na co dzień, przede wszystkim w podejściu do show biznesu, któremu nie dała się zwariować.

Czasami może się wydawać, że ma go gdzieś aż za bardzo, bo przecież nie zarabia pieniędzy na wyprowadzaniu psów sąsiadów. Tak czy siak pozostaje gorącym nazwiskiem. Kolejne zlecenia i intratne umowy sypią się jak z rękawa, mimo jej częstych wybryków z alkoholem i kontrowersji związanych z rozbuchaną seksualnością. Cara tak samo jak upić się na meczu koszykówki lubi wdawać się w głośne romanse i prowokować. Raz przeliże się z Miley Cyrus, innym razem odsłoni cycki na plaży. W tym przypadku nie można jednak mówić o wulgarności. Delevingne jest po prostu barwnym, trochę pokręconym dzieckiem show biznesu. I tak mogło być gorzej, bo siedzi w nim od dziesiątego roku życia. Zobaczcie co stało się z Culkinem.

cara 3

Naszej bohaterce podzielenie losu Kevina nie grozi. Zbyt wiele rzeczy w życiu ją kręci. Gra na perkusji, na gitarze, pisze piosenki i okazyjnie nagrywa np. z Pharrellem Williamsem. Chętnie występuje też w teledyskach. Gusta ma bardzo skrajne, pojawiła się w klipach Bryana Ferry’ego, ASAP Ferg, Die Antwoord oraz Taylor Swift. Fani gier komputerowych powinni z kolei nasłuchiwać jej głosu w „Grand Theft Auto V”, gdzie wciela się w rolę DJ’ki rozgłośni Non-Stop-Pop FM.

Mimo że najmocniej zaznaczyła swoją obecność działalnością modelingową i aktywnością towarzyską, jej wpływ na współczesną popkulturę jest nie do przecenienia (w 2011 roku gazeta Evening Standard uznała Carę za jedną z tysiąca najbardziej wpływowych osób urodzonych w Londynie). Jest jedną z najbardziej wyrazistych nie tylko modelek, ale kobiet w ogóle, jakie obecnie znajdują swoje miejsce na świeczniku. Jest nie tylko piękna, ale i charakterystyczna, ma styl, klasę i poczucie humoru. Lubi zaszaleć i czerpać z życia garściami. Nie można mieć jej tego za złe. Ona po prostu innych realiów nie zna. Mimo to i tak można odnieść wrażenie, że jest normalną dziewczyną, z którą chętnie poszłoby się na kręgle. O ile oczywiście nie onieśmieliłaby nas twarz anioła…

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑