Piękna niepokorna: Chloe Bennet

Opublikowano Kwiecień 19, 2016 | przez MB

chloe 3

Gdybyśmy z miejsca mieli podać jeden argument, dla którego warto oglądać „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”, to bez wątpienia byłaby nim piękna Chloe Bennet.

Rola Daisy Johnson w serialu z uniwersum Marvela to do tej pory jej największe aktorskie osiągnięcie, które przyniosło jej ogromną popularność. Wcześniej próbowała swoich sił m.in. w serialu „Nashville” oraz w przygotowanym dla telewizji filmie „Intercept”. O aktorach z obsady obu tych produkcji mało kto dziś pamięta, Chloe Bennet zna cały świat. Raz, za sprawą dobrego i przekonującego aktorstwa. Dwa, za sprawą niezwykłej urody – subtelnej i egzotycznej.

chloe 5

Ojciec aktorki jest Amerykaninem chińskiego pochodzenia. Nazywa się Bennet Wang. Informacja to ważna o tyle, że na początku swojej kariery, którą zaczynała w wieku piętnastu lat wyjeżdżając do Chin, urodzona w Chicago gwiazda występowała jeszcze jako Chloe Wang i jako Chloe Wang nagrała przebój „Uh Oh”. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych i startując w aktorstwie, i podbijając Hollywood, zaczęła przedstawiać się nazwiskiem Bennet. A jakby tych zawiłości na tle pochodzenia było mało, to dodamy jeszcze, że ta naprawdę piękna niepokorna ma sześciu braci, z czego dwóch przyrodnich o korzeniach afrykańskich i jednego adoptowanego, który w połowie jest Meksykaninem a w połowie Filipińczykiem!

Kariera wokalna, o której wspominaliśmy, nie wyszła może Bennet tak jak chciała, za to jedno na pewno się zgadza: „uh” i „oh”. Wystarczy popatrzeć na kilka zdjęć aktorki i obejrzeć parę odcinków „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”.

chloe 2

Taka sztuka oczywiście długo nie mogła iść przez świat w pojedynkę. Od kilku lat jest w związku z Austinem Nicholsem,  aktorem znanym m.in. z takich filmów jak „Wimbledon”, „Droga do sławy”, „Pojutrze” i „Informers” oraz pojawiającym się w „The Walking Dead”. Mimo to Internauci płci męskiej ślinią się do niej na Instagramie. W sumie jej profil ogląda już prawie dziewięćset tysięcy użytkowników. W przeciwieństwie do kont instagramowych modelek, Bennet, choć zjawiskowa, nie wdzięczy się i nie wrzuca wyuzdanych fotek. Na Insta tak jak na ekranie jest urocza i w pełni naturalna.

MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. - "What They Become" - Coulson and Whitehall's forces meet in an explosive confrontation that dramatically alters everyone's fates. Meanwhile, Skye discovers shocking secrets about her past, on the Winter finale of "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.," TUESDAY, DECEMBER 9 (9:00-10:00 p.m., ET) on the ABC Television Network. (ABC/Kelsey McNeal) CHLOE BENNET

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑