Piękna, niepokorna: Federica Nargi, błyskotliwa narzeczona Alessandro Matriego

Opublikowano Wrzesień 16, 2015 | przez lucky bastard

Clipboard01

Stereotypowa Włoszka to czarne włosy, wielki tyłek, grube uda. W bardziej ekstremalnym przypadku dochodzi jeszcze wylewająca się spod krótkiej bluzeczki oponka. Niestety, panie z Półwyspu Apenińskiego rzadko są filigranowe, w końcu pokolenia jedzenia makaronu i pizzy robią swoje, ale są wyjątki. Idealne połączenie przepięknej, włoskiej urody i idealnej figury. Przedstawiamy wam Federikę Nargi. Fotomodelkę, prezenterkę i narzeczoną włoskiego piłkarza – Alessandro Matriego.

W 2007 w konkursie Miss Italia zajęła dopiero jedenaste miejsce, ale wiadomo jak to jest w takich konkursach. Wyniki pewnie ustawione miesiąc wcześniej. Dla nas urocza Federica jest włoskim numerem jeden. Nie dość, że piękna, to jeszcze utalentowana. Nie jest znana wyłącznie z tego, że chodzi z piłkarzem. W niektórych kręgach pewnie ludzie kojarzą ją bardziej niż jego, bo Matri nie jest jakąś szczególną futbolową marką.

Jako dziecko chodziła na lekcje tańca, później bawiła się w modeling, aż została prezenterką w programach rozrywkowych. Włosi na co dzień mogą podziwiać ją w teledyskach czy reklamach telewizyjnych znanych marek, takich jak Garnier czy Yamamay. Teraz Nargi może wreszcie na spokojnie pomieszkać w rodzinnym Rzymie, bo jej chłopak przeniósł się do miejscowego Lazio. Ostatnio nawet zaliczyła debiut na Stadio Olimpico i obejrzała dwie zdobyte przez niego bramki. On przystojny i bogaty, ona piękna, utalentowana i zaradna. Nic dziwnego, że oboje są pożywką dla włoskich kolorowych pisemek. Na wakacjach paparazzi nie odstępowali ich na krok, czego efekty oglądacie poniżej.

Alessandro, kobiety zazdrościmy ci zdecydowanie bardziej niż talentu do kopania piłki.

3

2

Clipboard01

Clipboard01

1

Clipboard01

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑