Piękna niepokorna: Gemita Samarra

Opublikowano Luty 2, 2016 | przez MB

gemita2

W swoim CV ma angaż do „Gry o tron”, „Szybkich i wściekłych 6” oraz „Spectre”. Na ekranie pojawiała się jednak tak by nie zwracać na siebie uwagi, bo tego wymaga jej zawód. My jednak nie widzimy powodów, dla których oczy całego świata nie miałyby być zwrócone w jej kierunku.

Gemita Samarra to najdzielniejsza i najseksowniejsza zawodowa kaskaderka w Hollywood, która na drugie powinna mieć „Adrenalina”. A nam bardzo podobają się kobiety, w których drzemie zacięcie do podejmowania ryzyka. W przypadku dzisiejszej Pięknej niepokornej mowa już nie o zacięciu a o pasji. Nie dość, że bierze udział w niemal samobójczych scenach, skacze z dachów, pozwala się podpalać i podtapiać, regularnie jest potrącana przez samochody i obijana przez mężczyzn, to w dodatku jak szalona jeździ konno, ma na chacie prawdziwego wilka a dzieciństwo, za sprawą artystycznej rodziny z zamiłowaniem do akrobacji, praktycznie w całości spędziła w cyrku.

gemita

To właśnie rodzice zaszczepili w niej bakcyla ryzyka. Gdy w wieku szesnastu lat otrzymała propozycję zarabiania na życie jako podwodna akrobatka, nie mieli nic przeciwko. Pod wodą była znakomita, więc jej wyjście na ląd było tylko kwestią czasu. Teraz, mając zaledwie dwadzieścia trzy lata, jest wziętą kaskaderką występującą w najbardziej kasowych produkcjach. Wśród kobiet-kaskaderek nie ma sobie równych. Jest Samarra a potem długo, długo nic. Jeśli chodzi o facetów, to, w razie szowinistycznego zachowania, pewnie niejednemu skopałaby jaja. Na szczęście nie musi, bo jej pozycja w środowisku ludzi z własnej woli ryzykujących życie jest wystarczająco silna.

Sama Samarra ma też potężny power. Nienawidzi spać i uwielbia funkcjonować na najwyższych obrotach. Żeby spokojnie zasnąć, daje sobie w kość na siłowni. Treningi planuje sobie na każdą wolną chwilę. Więc kiedy aktualnie nie pracuje to prawdopodobnie tyra i dopieszcza swoją rzeźbę.

O ciało zresztą dba z pieczołowitością od wielu lat. Dzięki temu przebojem wdarła się do świata modelingu. Nie jest szczególnie dumna z tego epizodu w swoim życiu, ale właśnie w ten sposób zarabiała na lekcje kaskaderki. Choć początek jej kariery za bardzo jej nie kręci, to niejedna młoda dziewczyna chciałaby się właśnie w ten sposób wkręcić do show biznesu i pokazywać twarz na okładkach prestiżowych czasopism. Nie da się też ukryć, że doświadczenie z tej trudnej i niewdzięcznej branży, jaką jest świat mody, zahartowało naszą bohaterkę i teraz procentuje.

gemita 3

Mimo młodego wieku Samarra w trudnych sytuacja umie się odnaleźć lepiej niż jej rówieśnicy. Wielu z nich prawdopodobnie wyprzedziła już o lata świetlne. Jest piękna, seksowna, przebojowa, odważna i robi to, co sprawia jej największą frajdę. Praca kaskaderki to ta na całe życie. I wcale nie przeszkadza jej pozostanie w cieniu celebrytów, mimo że sama ma potencjał na bycie globalną gwiazdą. Zamiast rozdawać autografy i brylować na salonach, woli z planu zdjęciowego przynosić do domu siniaki.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑