Piękna niepokorna: Hannah Davis

Opublikowano Marzec 15, 2016 | przez MB

Hannah Davis

W tym wydaniu „Pięknej niepokornej” stawiamy na rasową fotomodelkę, która od kilku lat robi zawrotną karierę i podbija serca fanów nie tylko kobiecego piękna, ale także sportu, ponieważ regularnie gości na okładkach prestiżowego magazynu „Sports Illustrated”.

Hannah Davis ze względu na swoje niezwykłe warunki oczywiście nie pozuje obok sportowców czy sprzętu sportowego, ale prezentuje swoje wdzięki w „Swimsuit Issues”, dodatku poświęconym strojom kąpielowym. Robi to nieprzerwanie od 2013 roku i nic nie wskazuje na to, żeby nagle ktoś chciał zrezygnować z jej usług. Spójrzcie tylko na to ciało. Davis to prawdziwa gazela.

hannah

Pod wielkim wrażeniem jej uroku byli w przeszłości ludzie od kampanii reklamowych Ralpha Laurena oraz Blue Label. Zachwycali się nią fotografowie z włoskiego wydania pisma „D”, meksykańskiego „Elle”, amerykańskiego „Maxima”, a także francuskiego „FHM”. Za każdym razem dostawała okładki. Współpracowała również z American Eagle Outfitters, marką Levi’s oraz z Tommym Hilfigerem. Przez długi czas była jednym z seksownych aniołków Victoria’s Secret.

Z wybiegów i planów zdjęciowych szybko trafiła przed kamerę i została osobowością telewizyjną. Rok temu poprowadziła pierwszy sezon „Project Runway: Junior”, talent show dla nastoletnich projektantów mody (wersje „dla dorosłych” tego programu emitowała w Polsce stacja TVN).

Jak przystało na prawdziwą amerykańską starletkę, amerykańska modelka doczekała się epizodu w filmie. W 2015 roku zagrała w „Vacation” („W nowym zwierciadle: Wakacje”). Jej rolę opisano jako „Ferrari girl” (dziewczyna w czerwonym Ferrari).

hannah 2

Żeby jednak nie było tak słodko, zanim Davis stała się jedną z najbardziej wziętych modelek w Stanach Zjednoczonych, była znakomitą sportsmenką. Jej obecność na stronach „Sports Illustrated” jest więc w tym świetle mocno uzasadniona. Od ósmego roku życia trenowała tenis i uczestniczyła w wielu zawodach na wysokim poziomie. Ogrywała się przede wszystkim na Karaibach, gdzie zdobyła status prawdziwej gwiazdy w swojej dyscyplinie. Potem przerzuciła się na siatkówkę, w której szło jej równie dobrze. Na tyle, że dostała się do reprezentacji Wysp Dziewiczych.

Jej prawdziwym żywiołem jest jednak modeling. Czy te zdjęcia mogą kłamać? Jeszcze więcej znajdziecie ich na oficjalnym Instagramie Hannah Davis: https://www.instagram.com/hanni_davis/. Aktualnie folołuje ją prawie czterysta trzydzieści tysięcy użytkowników. W ogóle nas to nie dziwi.

X158481_TK1_08445

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑