Piękna niepokorna: uwierzycie, że ta laska produkuje gry?!

Opublikowano Maj 11, 2016 | przez MB

jade

Każdy prawdziwy gamer marzy o dziewczynie, która wie jak trzymać pada, która chętnie pyknie mecz w Fifę i zabije kilku Niemców grając w Battlefielda. Wiecie, że taka kobieta istnieje?! Nazywa się Jade Raymond.

Nie jest to gwiazda z pierwszych stron gazet, ani laska z rozkładówki (choć ma do tego wszelkie predyspozycje). Nie pojawia się w blasku fleszy i nie pokazuje cycków. Nie jest też postacią z gry, ani avatarem. Mimo to idziemy o zakład, że gracze na całym świecie daliby się za nią pokroić.

Jade 4

Mimo że jej uroda sugerowałaby, że jest wziętą fotomodelką, Raymond to jedna z najzdolniejszych i jednocześnie najseksowniejszych… producentek gier komputerowych, która najbardziej jak tylko się da przełamuje stereotyp nudnego nerda z branży growej. Śmiało, napatrzcie się.

A teraz podziwiajcie. Nasza kanadyjska piękna niepokorna współpracowała i nadal współpracuje z największymi markami na Ziemi. W swoim CV ma już pracę w Sony Online Entertainment, Electronic Arts, There Inc, Ubisoft Montreal oraz Ubisoft Toronto, a także Motive Studios. Słynie z tego, że nigdzie nie zagrzewa długo miejsca, ponieważ lubi stawiać sobie nowe i pociągające jak ona sama wyzwania. W swojej karierze podołała już niejednemu ciężkiemu zadaniu, dzięki czemu może sobie zapisać na koncie tak znakomite tytuły jak „Jeopardy!” i „Trivial Pursuit” (Sony), „The Sims Online” (EA), „There” (There Inc) oraz „Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist” (Ubisoft Toronto).

Jade 2

Jej największym zawodowym osiągnięciem jest jednak gra, która od dnia premiery nie schodzi z ust gamerów, zarówno tych najbardziej zapalanych jak i rekreacyjnych i okazyjnych. Jade Raymond stoi za powstaniem i produkcją „Assassin’s Creed!” Zarówno pierwszej jak i drugiej części, a także „Bloodlines”. Za taki wyczyn wszyscy gracze powinni całować ją po stopach.

Dla Ubisoft Montreal przygotowała także świetne „Watch Dogs” oraz „The Mighty Quest for Epic Loot”. Obecnie pracuje nad jeszcze niezatytułowanym projektem dotyczącym uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Myślimy, że tyle wystarczy by wzbudziła wasz respekt.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑