Piękna niepokorna: Jordyn Ryder – seks i tatuaże

Opublikowano Marzec 8, 2017 | przez MB

jordan 5

Raz na jakiś czas zastanawiamy się, czy tatuaże u lasek faktycznie są sexy. A potem wchodzimy na jej Instagrama i wszystkie wątpliwości znikają.

Jordan Ryder to zdecydowanie nasza ulubiona wydziarana modelka. Jej dziary są naprawdę w dechę. A nawet gdyby nie były, to nadal miałaby to samo podniecające ciało. Kształty, które zdarzają się raz na milion. Nie ma się co oszukiwać, Ryder zrobiła karierę dzięki cyckom i tatuażom. Ale za to jakim. Oficjalnie zazdrościmy wszystkim jej byłym i przyszłym facetom.

jordan 6

Gdyby ktoś patrzył na nią w tej chwili po raz pierwszy, wyjaśniamy, że Ryder jest laską, która na stałe współpracuje z Inked Magazine, najpopularniejszym na świecie czasopismem o sztuce tatuażu. Jest jego twarzą i największą gwiazdą. Regularnie eksponuje swoje cycki i pojawiające się na niej nowe wzory w odważnych sesjach zdjęciowych i na rozkładówkach.

Dla najwierniejszych fanów przygotowała specjalny program na Facebooku magazynu. Nazywa się Mondays with Jordyn. Polega na tym, że w każdy poniedziałek Jordyn ubiera się w kusy strój, kładzie na łóżku lub siada na podłodze i uruchamia transmisję na żywo. Potem czeka na pytania od internautów i odpowiada na nie. Jak można przypuszczać, nie boi się pikantnych tematów. Nie musimy więc dodawać, że show cieszy się ogromnym jak jej piersi powodzeniem. Byliśmy, widzieliśmy, polecamy.

A jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czego można się po niej spodziewać, to zobaczcie jakim zdjęciem złożyła swoim fanom życzenia z okazji Walentynek.

jordan

Albo jak bierze kąpiel.

jordan 2

W kontekście tego, jakie zdjęcia Ryder publikuje na Instagramie, zaskakiwać może fakt, że modelka jest bardzo rodzinna. Przykładowo jeden z tatuaży strzeliła sobie z okazji osiemdziesiątych urodzin dziadka. Był to koń. Koń dlatego, że w dzieciństwie często jeździła konno z dziadkiem i pomagała mu w stajni. Na ciele ma też kilka innych dziar inspirowanych wydarzeniami z życia rodzinnego.

Jedyna smutna wiadomość jest taka, że Ryder planuje kolejne tatuaże. M.in. portret swojego psa Badgera. Oznacza to, że już wkrótce efektowne wzory prawie w całości pokryją jej zapierające dech ciało. I co wtedy? Czy będzie tak samo seksowna?

Tymczasem zapraszamy na jej Instagrama: https://www.instagram.com/jordyn_ryder/?hl=pl

jordan 4

jordan 3

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑