Piękna niepokorna: Katya Elise Henry

Opublikowano Marzec 29, 2016 | przez MB

katya

Trenerki fitness to nowy rodzaj celebrytek, które zawrotną karierę robią przede wszystkim w Internecie. Jedną z nich jest Katya Elise Henry, której profil na Instagramie śledzi już prawie dwa miliony użytkowników. Ta dziewczyna zaledwie w rok z regularnych treningów uczyniła swoją ideologię.

Naszą dzisiejszą piękną niepokorną można porównać do takiej Ewy Chodakowskiej, przy czym skala jest zupełnie inna, no i jest na co popatrzeć. Katya to ponętna, seksowna i zgrabna laska o kształtach bogini, której profil na Insta jest gorący jak piec. Modelka ma dopiero dwadzieścia jeden lat i wygląda jakby ją Michał Anioł dłutem haratał.

katya 3

Swoją popularność oparła przede wszystkim na prezentowaniu ciała, które w ten sposób, jaki widzicie na zdjęciach, udało jej się ukształtować zaledwie w rok. Dla wielu ten wyczyn wydaje się niemożliwy, ale Henry zacisnęła zęby, ruszyła na siłownię i zrobiła się z siebie śicznotkę. Mimo że należy do tych raczej filigranowych dziewczyn – niecałe sto sześćdziesiąt centymetrów wzrostu i tylko czterdzieści osiem kilogramów wagi – zapał do treningów w kilkanaście miesięcy doprowadził ją do takiego poziomu, w którym obecnie robi przysiady z ponad stukilowym obciążeniem!

W trakcie ostatnich kilkunastu miesięcy przewartościowała całe swoje dotychczasowe postępowanie i zmieniła tok myślenia. Nastawiła się na dobre samopoczucie, na życie w zgodzie z samą sobą i przede wszystkim na ciężką pracę. To ciało, które widzicie na załączonych zdjęciach, to w stu procentach natura. Żadnego botoksu, żadnego kłucia, cięcia i odsysania. W branży modelek fit to rzadkość.

katya 2

katya 5

Mieszkająca na Florydzie gwiazda Internetu niecodzienną miała również motywację. Na siłownię zaciągnęła ją… matka. Starsza z rodu Henry również jest trenerką fitness i można sobie tylko wyobrażać, że jest też prawdziwym MILF-em. Obie panie trenują teraz razem. Cóż to musi być za widok…

Katya, jako dumna nastoletnia Amerykanka, wcześniej udzielała się oczywiście jako cheerleaderka. Miała kondycję, miała ładną figurę, ale jej ciało nie było tak imponujące jak teraz. Szczególnie, że na dwa lata zawiesiła treningi i pracowała jako opiekunka do dzieci, więc powrót do wysokiej formy i rozpoczęcie katorżniczych, wielogodzinnych treningów było dla niej tym bardziej trudne.

Teraz jest wzorem do naśladowania. Przynajmniej dla tych, którzy chcą intensywnie pracować nad swoim ciałem. Katya Elise Henry ze swojego jest dumna. A my jesteśmy dumni z niej.

Zapraszamy tutaj: https://www.instagram.com/katyaelisehenry/

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑