Piękna niepokorna: ta niegrzeczna Jessica Jones!

Opublikowano Styczeń 13, 2016 | przez MB

krysten 2

Choć na ekranach obecna jest od ładnych paru lat, prawdziwą gwiazdę uczyniła z niej rola Jessiki Jones w serialu z marvelowskiego uniwersum. Krysten Ritter to obecnie topowa amerykańska aktorka, w dodatku nie tylko zdolna i seksowna, ale także bardzo zadziorna.

Zanim zabłysnęła jako komiksowa superbohaterka, miała swoje dwa duże momenty. Pierwszy w „Breaking Bad” jako uzależniona od narkotyków, szlugów i alkoholu Jane Margolis, drugi w produkcji „Nie zadzieraj z zołzą spod 23”. W oryginale tak naprawdę nie chodziło o zołzę. Ritter pierwszorzędnie wcieliła się w Chloe, tytułową sukę. Była wyuzdana, wredna, krnąbrna i nie przebierała w słowach. Choć w aktorskim dorobku ma kilka słodko-pierdzących ról, to w tych niepokornych kreacjach wypada zdecydowanie najlepiej. Jej twardy charakter ukształtowany przez dzieciństwo spędzone na farmie daje się we znaki.

 

Jessica Jones również nie należy do grzecznych dziewczynek. Ma supermoc, pije dużo wódki, uprawia dziki seks i jako prywatny detektyw wtrynia się w cudze sprawy, głównie łóżkowe. Żeby zrozumieć, dlaczego reżyserzy tak chętnie obsadzają naszą niewinnie wyglądającą bohaterkę w tego typu rolach, wystarczy przyjrzeć się ślicznej twarzy Ritter. Jej buźka dziewczęca jest tylko z pozoru. Uśmiech ma nonszalancki a spojrzenie głębokie i prowokujące. Uroda aktorki to połączenie ujmującego czaru   i dzikiego seksapilu.

krysten

Dostrzegli to oczywiście fotografowie, redaktorzy pism modowych oraz agencje modelek. Ritter swoją karierę w show biznesie rozpoczęła od modelingu, w którym zaistniała już w wieku piętnastu lat. Pracowała na planach zdjęciowych i wybiegach w Mediolanie, Paryżu, Tokio oraz Nowym Yorku, pozowała m.in. dla pisma „Philadelphia Style” i współpracowała z Elite Model Management oraz agencją Wilhelmina Models. Od świata modelingu do Hollywood droga była krótka i prowadziła przez reklamówki telewizyjne. Od 2001 roku Ritter gra nieprzerwanie w kilku produkcjach rocznie i właściwie nie ma chwili wytchnienia. Po przebojowej „Jessice Jones” prawdopodobnie będzie miała jeszcze więcej roboty.

Nasza piękna niepokorna karierę aktorską dzielnie dzieli z innymi aktywnościami. Jej szlachetna natura nieustraszenie walczy  o prawa zwierząt. Między innymi w 2013 roku Ritter pozowała do zdjęć wykorzystanych w kampanii  społecznej PETY skierowanej do właścicieli psów pozostawiających w środku lata swoje zwierzęta w samochodach. Po godzinach aktorka lubi bawić się w wokalistkę współtworząc zespół Ex Vivian, w którym nie tylko śpiewa, ale także gra na gitarze, co oczywiście jest bardzo sexy. Dalej, nabijcie jej wyświetlenia.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑