Piękna niepokorna: Lauren Cohan – ostra laska z „The Walking Dead”

Opublikowano Listopad 22, 2016 | przez MB

lauren2

Jeśli kiedyś przypadkiem chcielibyście zadrzeć z Lauren Cohan, to pamiętajcie, że bez problemu radzi sobie z armią zombie.

Nasza ulubienica to niewątpliwie twarda sztuka, a nie jakaś tam trzpiotka. Reżyserzy zdążyli już poznać się na jej nieustępliwym charakterze i raczej rzadko proponują jej role słodkich idiotek. Wszystko za sprawą serialu „The Walking Dead”, który nie tylko wyraźnie zaznaczył obecność Cohan w filmowym biznesie, ale także przyniósł jej masową popularność i zapewnił grono zakochanych w niej na zabój fanów płci męskiej. Niejeden chciałby być strzelbą w jej dłoniach lub pistoletem w jej kaburze. Aktorka nawet atakowana przez żywe trupy wygląda doskonale.

lauren5

Choć obecnie jest chodzącym seksem, w czasach dorastania nic nie wskazywało wcale na to, że wyrośnie na ponętną kocicę. Matka i ojczym wychowywali małą Lauren w wierze judaistycznej i posłali do hebrajskiej szkoły. Dziewczyna miała własną bar micwę, była bardzo pokorna i posłuszna, dobrze się uczyła aż w końcu trafiła na prestiżową brytyjską uczelnię, na której studiowała aktorstwo i literaturę angielską. Pierwsze kroki na scenie postawiła dzięki kółku aktorskiemu. Była więc wzorem wszelkich cnót. Do czasu.

Być może na seksualne przebudzenie Cohan miała wpływ jej pierwsza rola na dużym ekranie. Dzisiejsza piękna niepokorna zadebiutowała u boku Heatha Ledgera w głośnej wersji „Casanovy” w reżyserii Lasse Hallstroma. Jako piękna laska musiała przejść etap grywania lalek (także „Wieczny student 2”), ale zdecydowanie lepiej oglądać ją wtedy, kiedy jest w swoim żywiole, np. w „Death Race 2”. Gwiazda ma na koncie także szereg epizodów w serialach kryminalnych, takich jak „Prawo i porządek; sekcja specjalna”, „Dowody zbrodni” oraz „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Teraz granie ogonów na szczęście już niej nie grozi. Niedawno mogliśmy oglądać ją w horrorze „The Boy”, w którym zagrała główną rolę.

lauren

Jak na to, że Lauren Cohan stała się już globalną gwiazdą, niektórym bardziej znaną jako serialowa Maggie Greene, wiadomo o niej stosunkowo niewiele, o co chyba skrupulatnie się troszczy. Niejasne jest na przykład jej miejsce urodzenia. Wszystkie biografie twierdzą, że przyszła na świat w Filadelfii, sama zainteresowana jednak utrzymuje, że było to w New Jersey. Pewne jest, że ma szkocko-irlandzko-norweskie pochodzenie oraz pięcioro rodzeństwa i że ze Stanów Zjednoczonych emigrowała wraz z rodziną do Wielkiej Brytanii. Dociekliwym dziennikarzom brukowców udało się także dotrzeć do informacji, że Amerykanka regularnie ćwiczy jogę i trenuje kick-boxing, gra na fortepianie i ładnie śpiewa, a jej ulubionym aktorem jest Tom Hanks. W przeszłości pracowała jako modelka.

lauren4

Niezależnie jednak od tego, ile faktów z jej biografii znamy, dla nas najważniejsze jest, że Lauren Cohan nie wstydzi się swojej seksualności i odważnie ją eksponuje. Jest w tym mistrzynią.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑