Piękna niepokorna: seksowna fotograf Magdalena Wosińska

Opublikowano Listopad 4, 2015 | przez MB

wosińska

Pochodzi z Polski, ale od dziewiątego roku życia mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Los Angeles. Właśnie spełnia amerykański sen i podbija świat fotografii. Swoimi zdjęciami robi wrażenie na znawcach tematu, swoją urodą robi wrażenie na wszystkich mężczyznach.

Tak zdolną i piękną dziewczynę chciałoby się mieć u siebie w kraju, blisko. Żal ściska, że jej talent nie rozkwitł gdzieś w Warszawie, Chorzowie, Sękocinie albo w jej rodzinnych Katowicach. Na to, że Wosińska niedługo wróci do Polski, raczej nie ma co liczyć. W USA kupiła już dom i to tam robi zawrotną karierę wziętej fotografki.

Lista jej dotychczasowych pracodawców jest długa i imponująca. Mając nieco ponad trzydzieści lat może już odhaczyć współpracę z tak wyśmienitymi czasopismami, jak Elle, Dazed and Confused, Spin oraz Nylon, a także z legendarnymi markami Converse’a oraz Lee Jeans. Takim CV nie pogardziliby najsłynniejsi fotografowie na świecie.

Zanim jednak pojawiły się pierwsze lukratywne propozycje, Wosińska musiała wykazać się niezwykłą determinacją. Kariera fotografa w Stanach Zjednoczonych i nie tylko wymaga ogromnej ilości autopromocji, stanowczego i twardego rozpychania się łokciami oraz konsekwentnego dbania o własne interesy. W rozpowszechnianiu własnej działalności i promowaniu jej w środowisku, a także poza nim, naszej dzisiejszej bohaterce mocno pomógł Internet. Jej profil na Instagramie ma obecnie ponad osiemdziesiąt tysięcy obserwujących, a każde zdjęcie zbiera od jednego do trzech tysięcy lajków. Na Insta wrzuca fotografie bardzo osobiste, sensualne, często odważnie eksponująca piękno kobiecego ciała oraz jego seksualność. Wosińska wie, że nie musi mieć żadnych kompleksów. Sama prezentuje się równie efektownie, co jej zdjęcia.

Najczęściej fotografuje w podróży. Modele utalentowanej Wosińskiej to zwykli ludzie, których spotyka w odległych miejscach jakie odwiedza. Chętnie uwiecznia też swoich przyjaciół i bliskie jej osoby, pracując szuka naturalności, czystości, w pozowaniu nie znosi manieryzmu, od wyrachowania i wyuczonych gestów woli prawdę. Dzięki temu, że w jej sztuce dominują właśnie takie tendencje, zyskuje uznanie i szacunek branży, a wieści o jej ciekawym stylu docierają do najlepszych amerykańskich agencji reklamowych.

Żeby tego było mało, nasza piękna niepokorna występuje w… stoner metalowym zespole Green and Wood, czym ujęła nas na dobre. Szczególnie, że ta kapela naprawdę wymiata. Scena to chyba jedyne miejsce, w które Wosińska nie zabiera ze sobą aparatu. Jak na profesjonalistkę przystało aparat jest dla niej jak ręka, ma go przy sobie, kiedy tylko się da szukając najlepszych kadrów. Wiele z nich znajdziecie tutaj: https://instagram.com/themagdalenaexperience/.

W fotografiach młodej artystki najlepsze jest to, że nie przedkłada formy nad treść. Nie potrzebuje też drogich bajerów i najnowszych modeli aparatu. W jej przypadku powiedzenie „więcej sprzętu niż talentu” absolutnie nie ma racji bytu. Magdalena Wosińska to przede wszystkim talent. No i nieprzeciętna uroda oczywiście.

Wosińska2

Wosińska3

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑