Piękna niepokorna: seksowna pani fotograf Mégane Claire

Opublikowano Luty 11, 2016 | przez MB

megane

Niedawno pisaliśmy o Magdalenie Wosińskiej, która oficjalnie została naszą ulubioną polską fotografką. O Mégane Claire piszemy, ponieważ jest naszą ulubioną artystką z zagranicy.

Aniołki Victoria’s Secret, króliczki Playboya, top modelki – w rubryce „Piękna niepokorna” pojawiają się nie tylko one. Równie często stawiamy na artystyczne dusze, a Claire bez wątpienia jest jedną z nich. To mieszkająca w Miami pani fotograf okazyjnie zajmująca się innymi sztukami wizualnymi
i wiolonczelistka po szkole muzycznej, a także wykształcona artystka z dyplomami kilku prestiżowych amerykańskich szkół. Żywo zainteresowana jest architekturą, która jest jedną z jej największych inspiracji.

Nas za to inspiruje jej uroda, a miłośników fotografii na całym świecie jej zdjęcia. Mégane Claire to fotografka, o której talencie można mówić w skali międzynarodowej. Jej prace ukazywały się do tej pory w wielu lokalnych wydaniach Vogue’a, Vanity Fair, Glamour, Esquire, PHOTO oraz FHM. Nasza bohaterka często angażuje się też w kampanie reklamowe, z których w głowie najbardziej zapadła nam ta przygotowana dla firmy odzieżowej GUESS. Dlaczego? Zobaczcie poniżej.

guess 2

guess

Dzisiejsza piękna niepokorna w świecie fotografii zasłynęła przede wszystkim dzięki fantastycznym zdjęciom zjawiskowych kobiet. Prawdopodobnie nie ma na świecie topowej modelki, której Claire by nie fotografowała. Amerykańska artystka posiada bowiem nie tylko ogromny talent i warsztat, ale ma także niezwykłe oko, intuicję oraz naturalną zdolność do eksponowania największych kobiecych walorów. Dzięki temu grono jej fanów to nie tylko specjaliści od mody i fotografii, ale także ludzie o wysokim poczuciu estetyki, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Prawdopodobnie facetów, którzy śledzą jej działalność a wcale nie interesują się modą jest tyle samo co dziewczyn, ponieważ przed obiektywem Claire stawały już takie laski jak Korrina Rico, Vivian Chau, Rachel Mortenson oraz Charlotte McKinney (wcale nie trzeba znać najnowszych modeli bielizny, by docenić ich profesjonalizm).

Mégane Claire ponadto jest popularną użytkowniczką Instagrama. Jej profil śledzi obecnie ponad siedemdziesiąt tysięcy Internautów. Publikuje na nim głównie zdjęcia z sesji, więc jest tam sporo skąpo ubranych, seksownych modelek, ale jeśli ktoś zakochał się w samej Claire, to kilka przemyconych selfie artystki również tam znajdzie. Załączamy nasze ulubione.

claire 2

Oficjalny profil Mégane Claire na Instagramie znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/meganeclaire/, więcej informacji na jej temat i jeszcze więcej pięknych i zmysłowych zdjęć tutaj: http://www.meganeclaire.com/.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑