Piękna niepokorna: Natalia Janoszek – nasz człowiek w… Bollywood

Opublikowano Grudzień 1, 2015 | przez MB

janoszek

Żeby polska aktorka mogła zrobić karierę w Hollywood, musi mieć dużo szczęścia. Żeby mogła zrobić karierę w Bollywood, musi mieć dużo odwagi.

Takie sytuacje nie zdarzają się codziennie. Dwudziestopięcioletnia rasowa góralka z Bielska Białej przywiązana do rodziny i polskiej tradycji jest w tej chwili jedną z najbardziej utalentowanych i najbardziej obiecujących wschodzących gwiazd indyjskiego przemysłu filmowego. Niespotykane? Owszem. Dziwne? Niekoniecznie.

Wystarczy jeden rzut oka na Natalię Janoszek, by przekonać się, czym ta modelka zachwyciła bollywoodzkich producentów. Długie, brązowe włosy, ciemna oprawa oczu, brunatne źrenice, a do tego szeroki, zniewalający bielą uśmiech. W dodatku jest filigranowa, ma świetną figurę i niewielki wzrost. Wbrew pozorom ten ostatni czynnik nigdy nie stał jej na przeszkodzie w zrobieniu kariery w modelingu i w byciu niemal etatową miss. Wystartowała już w tak wielu konkursach piękności i przywiozła z nich tyle nagród, że jej doświadczenie stało się tematem na powstający właśnie film dokumentalny o Janoszek.

janoszek 3

Młoda gwiazda była już m.in. Supermodel Poland, finalistką Supermodel International w Tajlandii, finalistką Miss Bikini Universe w Chinach, Miss Friendship w wyborach Miss Peace International na Cyprze, Miss Congeniality w wyborach Miss Ocean International na Tajwanie oraz została wybrana najlepiej ubraną kandydatką w konkursie Tropic Beauty organizowanym w Las Vegas. Za każdym razem dumnie reprezentowała Polskę. Zgłosiły się jednak po nią rynki zagraniczne i nic dziwnego, że zdecydowała się skorzystać z lukratywnych ofert, najpierw stricte modelingowych, potem już filmowych.

Dzisiejsza piękna niepokorna jest zresztą obyta w świecie, czym na pewno niejednokrotnie zapunktowała na rozmowach o pracę. Regularnie podróżuje od trzeciego roku życia, kiedy dołączyła do zespołu pieśni i tańca i brała udział w międzynarodowych festiwalach. Jeździła i tańczyła tak do „trzynastki”. W wieku piętnastu lat była już modelką. Zrzuciła ludowe stroje i zamieniła je na modne kreacje oraz kuse stroje kąpielowe. Teraz częściej można ją oglądać w indyjskim sari.

janoszek 4

Gdy przyjeżdża do Indii kręcić film, jest tam wielbiona i czczona. Na każdym kroku towarzyszy jej tłum fanów oraz przynajmniej sześciu ochroniarzy. Na plan zdjęciowy dojeżdża tylko limuzyną, a każdorazowe pojawienie się na mieście w celach prywatnych przypomina dobrze zorganizowaną misję. Śmieszne jest to, że na co dzień  jest poukładaną polską studentką uczęszczającą na wykłady od poniedziałku do piątku, a gdy kupuje rano po bułki pani Irenka pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma do czynienia z prawdziwą Bollywood star. Mimo to, o byciu anonimowym w Indiach, choć przebywa tam góra trzy miesiące w roku, Natalia Janoszek może już zapomnieć.

Co ciekawe, do zdobycia takiej popularności wystarczyły dwa filmy, „Flame” oraz „Dreamz”, w których zagrała główne role. Janoszek oczywiście ma apetyt na więcej i w hierarchii filmowych gwiazd Bollywood chce wejść na sam szczyt. Nieśmiało próbuje też podbijać Hollywood, ale to już zupełnie inna droga.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , ,Back to Top ↑