Piękna niepokorna: Nigella Lawson – MILF, który rządzi w kuchni

Opublikowano Luty 17, 2016 | przez lucky bastard

nigellathetaste_2788234b

Jedna z nielicznych kobiet, które uważają, że jej miejsce jest… w kuchni. Sama promuje taki model rodziny i wręcz dziwi się laskom, które tego poglądu nie podzielają. Do tego jest piękna, urocza, no i spełnia się w tym, co robi. Skoro według niej miejsce kobiety jest w kuchni, nie może być inaczej – Nigella Lawson to wzięta brytyjska kucharka.

Nie ma bata, nie zgadniecie, ile ma lat. Niejedna kobieta w jej wieku wygląda już jak flaki z olejem, ona wciąż na dojrzałej twarzy znajduje miejsce na uśmiech nastolatki. Lubi podkreślać swoje naturalne, kobiece kształty i piękne duże piersi. Stoi w opozycji do powszechnie lansowanego ideału szczupłego piękna, bo jak sama mówi – szczupłość kojarzy jej się ze śmiercią.

Kucharka telewizyjna, a więc możecie pomyśleć, że oglądają ją wyłącznie stare babki, chcące urozmaicić swój kulinarny repertuar. Bzdura! Nigella doskonale wie, jak przyciągnąć przed ekran także i… facetów. Tak, tak. Ciuchy eksponujące jej krągłości to norma. Zalotny uśmiech, puszczanie oczek czy urocze oblizywanie się po degustacji – także. Bije swoim wdziękiem na kilometr i aż trudno oderwać od niej oczu, niezależnie czy na talerzu lądują krewetki, tort czekoladowy, czy włoski makaron.

Ale na jej świetnym wizerunku są także i rysy. Angielskie media rozpisują się, jak to jej ojciec w dzieciństwie… poił ją whisky. Uznał, że to lepszy pomysł na spędzanie wieczorów niż picie do lustra. A że niedaleko pada jabłko od jabłoni – Nigella miała palić na legalu trawkę przy dzieciach. Brukowce biorą na tapetę też inny skandal z jej udziałem – paparazzi sfotografował jak jest w restauracji podduszana przez swojego męża. Fotki momentalnie obiegły świat i dopiero po skandalu w prasie odcięła się od niego i postarała się o rozwód.

Jej rodzice także się rozeszli, więc można podejrzewać, że wchodząc w dorosłość miała sajgon pod czaszką. A jednak nie, dziewczyna postawiła przed sobą cel: zawsze marzyła, żeby pisać o gotowaniu i podczas jednego ze spotkań literackich o przyprawianiu wołowiny czy wyższości jednych owoców morza nad drugimi opowiadała z taką pasją, że jeden z agentów z miejsca zaproponował jej napisanie czegoś. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę.

8353091

Lawson to autorka wielu książek kulinarnych (tłumaczonych także na polski), które na Wyspach osiągały spektakularne sukcesy – dzięki jednej z nich została uznana autorką roku, i to w momencie, kiedy światowy rynek szturmowała czwarta część Harry’ego Pottera! Brytyjczycy kochają ją nie tylko ze względu na zdolności kulinarne, ale przede wszystkim za urodę, wdzięk, klasę. Jest wyznacznikiem tego, jak powinna wyglądać współczesna dojrzała kobieta.

My także lubimy czasem dla relaksu podejrzeć ją na antenie i musimy przyznać, że apetyt rośnie nam w miarę… patrzenia.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑