Piękna niepokorna: od miss policji do gwiazdy Instagrama

Opublikowano Styczeń 10, 2017 | przez MB

nochtli5

Jeżeli kiedykolwiek miewaliście fantazje z seksowną funkcjonariuszką policji w roli głównej, to najprawdopodobniej śniliście właśnie o niej – Nochtli Peralta Alvarez.

Gdybyśmy mieli wskazać jedną dziewczynę, która miałaby zostać twarzą naszego cyklu o pięknych niepokornych, to długo byśmy się nie zastanawiali, tylko postawili na Alvarez. Jej biografię idealnie można streścić w dwóch tytułowych słowach. Poza tym dzisiejsza bohaterka ma zjawiskową twarz, więc wszystko by grało jak ta lala.

Nochtli Peralta Alvarez to obecnie popularna w Internecie fotomodelka, gwiazda Facebooka oraz Instagrama. Świetnie wykorzystuje swoje ciało w celach zarobkowych i zdobywania fejmu w sieci. Jest gorąca, ma pociągającą urodę uroczej lolitki, kocie oczy i wielu z jej zdjęć, jakie wrzuca na swoje profile społecznościowe, na pewno nie powinno się swobodnie przeglądać w pracy. Trudno się w niej nie zadurzyć.

nochtli3

Pewnie moglibyśmy na tym poprzestać i zostawić was po prostu z jej fotkami, ale wtedy byłaby kolejną dziunią z neta, która nie ma problemów z pokazywaniem swoich kształtów. Na tym tle posiadająca holendersko-meksykańskie korzenie Alvarez znacznie różni się od wielu innych instamodelek. Zanim bowiem odkryła, że jej biust, uda, brzuch, oczy, usta i pośladki mogą zrobić ogromną furorę wśród użytkowników Internetu, dzielnie stała na straży prawa i broniła Amsterdamu jak niepodległości.

Patrząc na to jak efektownie prezentuje się przed obiektywem i w negliżu, nikt o zdrowych zmysłach nie przypuszczałby, że ta zjawiskowa kobieta mogła być stworzona do czegoś innego i w przeszłości paradować w policyjnym uniformie zapięta po samą szyję. A tak właśnie było. Przystąpiła do policji, gdy miała siedemnaście lat. Jako oficer pracowała do dwudziestego trzeciego roku życia. Co więcej, sprawiało jej to dziką przyjemność. W dzieciństwie marzyła o tym, żeby karać przestępców, wymierzać sprawiedliwość i czuć ten dreszczyk emocji, jaki zawsze towarzyszy akcji. Zakładając mundur i patrolując ulice była w swoim żywiole. Przypuszczamy jednak, że nie była narażona na ekstremalne emocje. Na miejscu bandytów przyłapanych przez Alvarez na gorącym uczynku, oddawalibyśmy się w jej ręce nie stawiając żadnego oporu.

Na pewno nas rozumiecie.

Więcej efektownych zdjęć byłej pani oficer Nochtli Peralty Alvarez znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/nochtlii/?hl=pl

nochtli4

nochtli

nochtli6

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑