Piękna niepokorna: Nowa Miss Polonia Izabella Krzan

Opublikowano Listopad 14, 2016 | przez MB

Krzan 5

Nie nazywalibyśmy się Wyszło, gdybyśmy nie zareagowali na wybór nowej Miss Polonia. Tytuł przyznano dwudziestojednoletniej Izabelli Krzan z Olsztyna. Kiedy na nią patrzymy, myślimy, że korona trafiła w dobre ręce.

Krzan ma wszystko to, co powinna mieć rasowa misska. Piękną twarz, duże oczy, talię osy, długie nogi, krągłe piersi i jędrny tyłek. Smukłe ciało przez lata zostało wyćwiczone na siłowni, na kursach tańca towarzyskiego i na treningach siatkówki. Podczas konkursu zarówno w wieczorowej sukni od Paprockiego & Brzozowskiego, jak i w stroju kąpielowym prezentowało się wspaniale. Oczywiście nam najbardziej podobał się ten drugi look. Patrzenie na rozebraną prawie do naga Izabellę to prawdziwa przyjemność, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni wyborem, jakiego dokonało tegoroczne jury.

Krzan

Krzan robi wrażenie niegłupiej dziewczyny. Mówi po angielsku, uczy się hiszpańskiego i studiuje. Przeprowadziła się z Olsztyna do Warszawy, świetnie sobie radzi w dużym mieście, zarabia swoje pierwsze pieniądze (z takimi predyspozycjami naturalnie jako modelka). Ma ambicje, żeby w przyszłości zostać dziennikarką i pracować w telewizji, a także obowiązki zawodowe łączyć z podróżami i odkrywaniem nowych kultur. Widząc, że media coraz chętnie stawiają na postaci żywcem wzięte z wybiegów i konkursów piękności, nie zdziwi nas, kiedy za kilka miesięcy zobaczymy Krzan w roli reporterki Dzień Dobry TVN, prowadzącej program podróżniczy na Discovery lub jedną z uczestniczek następnej edycji Tańca z Gwiazdami. Korona Miss Polonia 2016 otwiera dziś wiele drzwi.

Przy całym naszym zachwycie nad Izabellą Krzan trudno jest jeszcze ocenić, czy zasługuje na tytuł Pięknej niepokornej. W tym cyklu umieściliśmy ją trochę awansem. Ostatecznie wszystko wyjdzie w praniu, ponieważ ani trochę nie wątpimy w to, że przez najbliższe tygodnie będzie o niej bardzo głośno, a i pewnie jakaś fucha w tv się dla niej znajdzie.

Liczymy, że nasza bohaterka i zasłużona królowa piękności okaże się także konkretną laską z dobrze zapowiadającą się biografią i kilkoma mrocznymi sekretami, które portale plotkarskie z przyjemnością ujawnią. Stereotypowych missek wysławiających się wyłącznie przy użyciu bezokoliczników i marzących o pokoju na świecie mamy już dość. Tymczasem zostawiamy was ze zdjęciami pięknej Izabelli. Po więcej zapraszamy na jej Instagrama, na którym z minuty na minutę przybywa followersów: https://www.instagram.com/izabellakrzan/.

Krzan 4

Krzan 3

Krzan 2

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑