Piękna niepokorna: Olivia Munn

Opublikowano Czerwiec 22, 2015 | przez MB

munn

Aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna. Doskonale znana tym, którzy z zapartym tchem śledzili ściągnięty z anteny, nieodżałowany serial „Newsroom”. Kreowana przez Olivię Munn Sloan Sabbith świeciła w nim zdecydowanie najjaśniej.

Olivia Munn to piękna niepokorna, która zachwyca nie tylko niezwykłą urodą, ale także osobowością. Jest najprawdopodobniej najbardziej bezpretensjonalną laską w całym show biznesie. Wyróżniają ją inteligencja, poczucie humoru  oraz niespotykany w tym środowisku dystans do siebie połączony ze świadomością własnej seksualności. Sporo tej seksualności odkryła w filmie „Bezwstydny Modrecai”, gdzie jako rozbuchana Georgina uwodziła samego Johnny’ego Deppa.

Na co dzień uwodzi widzów amerykańskiego kanału G4, gdzie prowadziła i prowadzi kilka rozrywkowych programów, w tym najbardziej znany „Attack of the Show!”, „Daily Nut” oraz „Formula D”, show nadawane prosto z torów driftingowych. Swoje zamiłowanie do sportu pewnego razu przełożyła na życie prywatne. Spotyka się bowiem z Aaronem Rodgersem, zawodnikiem słynnej drużyny futbolu amerykańskiego Green Bay Packers.

munn2

Wcześniej bujała się m.in. z RoboCopem, czyli z Joelem Kinnamanem, bardziej chyba znanym z roli w serialu „The Killing”. W ekranowe morderstwa wkręcał się jednak nie tylko jej były partner. Po rolach seksownych trzpiotek w karierze naszej bohaterki w 2014 roku przyszedł czas na występ w horrorze z prawdziwego zdarzenia. W „Zbaw nas od złego” partnerował jej m.in. Eric Bana. Przed rolą w tej produkcji gwiazda sceptycznie podchodziła do tematu sił nadprzyrodzonych i niewyjaśnionych zdarzeń. Tworząc jednak postać miała wgląd do policyjnych akt nowojorskiego oddziału. Gdy ujrzała tam zapiski dotyczące egzorcyzmów, natychmiast zmieniła zdanie. W tej chwili jest przekonana o istnieniu tajemniczych mocy.

Swoją oryginalną urodę zawdzięcza rodzicom. Jej matka jest Wietnamką, ojciec z kolei to Amerykanin o brytyjskich, irlandzkich i niemieckich korzeniach. Gdy miała dwa lata, wraz z rodziną przeprowadziła się do Japonii, dokładnie do Tokio, ponieważ tam jako żołnierz amerykańskich sił powietrznych  stacjonował jej ojczym. Już w kraju kwitnącej wiśni zasmakowała popularności. Grywała w lokalnych teatrach, a także pracowała jako modelka dla japońskiego przemysłu. Bawiła się m.in. w cosplay.

munn3

Gdy, już jako dojrzała kobieta, przyjechała do Stanów Zjednoczonych zasmakowała modelingu z najwyższej półki. Swoje atuty eksponowała w sesjach dla Nike, Pepsi i Neutrogena. Pozowała dla Playboya oraz Maxima, dla magazynów Complex, FHM oraz Men’s Health. Tak, jak sobie wymarzyła, została również aktorką. Póki co bez wielkich ról na koncie, ale za to z kilkoma charakterystycznymi. Być może te głośne jeszcze przyjdą, o ile w ogóle ich potrzebuje. W swojej filmografii ma na przykład takie filmy jak „Mężczyźni w natarciu” i „Jak ona to robi?”. Pojawiła się w „Magic Mike’u”.

Olivia Munn to oprócz urody i talentu przede wszystkim charakter, którym rozbraja wszystkich. Bo jak tu nie być pod wrażeniem dziewczyny, która napisała książkę pt. „Suck it, Wonder Woman!: The Misadventures of a Hollywood Geek”? Zamieściła w niej wiele porad. Radzi m.in. co zrobić, kiedy zaatakują nas roboty. Prawdziwy z niej oryginał.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑