Piękna niepokorna: poznajcie Juicy M, gorącą panią DJ

Opublikowano Październik 17, 2015 | przez lucky bastard

Clipboard01

Zazwyczaj przez naszą stałą rubrykę przewijają się aktorki, piosenkarki, modelki czy dziewczyny znanych i lubianych. Zapomnieliśmy o niszy, która powinna zainteresować każdego faceta. Piękna kobieta za konsoletą, robiąca nasłuch podczas przejść między kawałkami, wygląda przecież wyjątkowo seksownie. Poznajcie więc jedną z najlepszych i zarazem najpiękniejszych DJ’ek na świecie – Juicy M.

Co ciekawe, jej notka biograficzna od samego początku różni się od tej standardowej. Nie urodziła się ani a Amsterdamie, ani na Ibizie, ani w Sztokholmie. Jest Ukrainką i pochodzi z Kijowa. Karierę rozpoczynała w 2007 roku. Dziś ma zaledwie 24 lata i zna ją całe klubowe środowisko. Już teraz jest więc rozpoznawalna, ale w niedalekiej przyszłości wróży się jej wielką mainstreamową karierę. Spiralę jej popularności nakręcił tak naprawdę jeden filmik. Ludzie zobaczyli piękną, ambitną dziewczynę o ponadprzeciętnych DJ’skich umiejętnościach. Jeśli nie znacie się na rzeczy i sądzicie, że miksowanie to łatwy kawałek chleba, to odpalcie poniższy materiał.

 

Dziś ma tysiące obserwujących na Twitterze, setki tysięcy subskrybentów na Youtube i miliony lajków na Facebooku. Nakręcała imprezy w ponad 50 krajach na czterech kontynentach. Afrojack, Backstreet Boys, The Black Eyed Peas, Jay Sean, Dragonette, Skrillex. To tylko niektóre ze znanych mordek, z którymi współpracowała w ciągu ostatnich czterech lat. Próbuje też sił jako producent, robi remiksy, ale najlepiej i najpewniej czuje się za konsoletą. Muzyki nie wymyśliła sobie od tak. Już jako kilkuletnia dziewczynka chodziła na lekcje tańca czy gry na fortepianie. Z latami swoją pasję przekuła w klimaty electro i house’u.

A, zapomnielibyśmy dodać, że jest oszałamiająco piękna. Już w wieku piętnastu lat muzykę łączyła z modelingiem. Ładna buzia tylko pomogła jej przebić się przez setki utalentowanych DJ’ów. Panowie mogli oglądać ją w kilku rozbieranych sesjach.

4 2 1

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑