Piękna niepokorna: Priyanka Chopra – to ona skradła nasze serca w 2016 roku

Opublikowano Grudzień 20, 2016 | przez MB

Chopra5

Jeśli mielibyśmy wymienić jedną dziewczynę, która najbardziej kojarzy nam się z 2016 rokiem, to bez wahania wskazalibyśmy ją, seksowną torpedę prosto z Bollywood.

Priyanka Chopra w trakcie minionych dwunastu miesięcy poczynała sobie bardzo odważnie. Błyszczała na czerwonym dywanie, podbiła media społecznościowe (jej profil na Instagramie śledzi prawie trzynaście milionów użytkowników), była gościem we wszystkich najważniejszych talk-showach i wręczała Oscara. Ponadto dowiedziała się, że serial, w którym gra główną rolę, czyli „Quantico”, doczeka się drugiego sezonu, dom Victoria’s Secret uznał jej oczy za najseksowniejsze na świecie, a UNICEF ogłosił ją Ambasadorem Dobrej Woli. Z kolei magazyn „Time” wziął ją pod uwagę układając listę 100 Najbardziej Wpływowych Ludzi Na Świecie, a „Forbes” umieścił w ósemce najlepiej opłacanych aktorek telewizyjnych. Gdyby tego było mało, została także uhonorowana statuetką People’s Choice Awards w kategorii „Najlepsza Aktora w Serialu Telewizyjnym” i stała się pierwszą kobietą z Południowej Azji, która otrzymała tę nagrodę. Jednym słowem, Priyanka wyrosła na gwiazdę światowego formatu.

Chopra2

Lista tegorocznych sukcesów Chopry jest imponująca. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że ta urodzona w Indiach aktorka w prasie, w Internecie oraz w opinii wielu mężczyzn na całym świecie funkcjonowała jako symbol seksu oraz ucieleśnienie prawdziwej klasy. I my nie możemy się z tym nie zgodzić (popatrzcie na zdjęcia, obejrzyjcie film). Priyanka zachwyca wszędzie tam, gdzie się pojawi. Rozsiewa czar, ma styl, urodę i świetne ciało, którym kusi tylko wtedy, kiedy trzeba. Swoje wdzięki eksponuje z umiarem i wyczuciem prawdziwej damy, bo i tak wszyscy wiedzą, że jest niesamowitą laską.

Niesamowita jest także jej droga zawodowa, jaką pokonała od epizodycznych ról w bollywoodzkich produkcjach do oscarowej gali. Jest pierwszą aktorką rodem z indyjskiego przemysłu filmowego, której udało się trafić do ziemi obiecanej zwanej Hollywood i rozpychać na niej łokciami. Już niebawem zobaczymy ją w pierwszej dużej amerykańskiej produkcji. Wystąpi u boku Dwayne’a Johnsona i Zaca Efrona w kinowej wersji „Słonecznego patrolu”. Trzeba zresztą przyznać, że warunki do roli w tym filmie ma wymarzone. Na jej falujący w slow motion biust czekamy z niecierpliwością.

Analizując postać Priyanki Chopry trzeba też zwrócić uwagę na to, że nie jest typową celebrytką, czyli osobą znikąd. Na swój sukces oraz status pracuje już od ponad szesnastu lat zdobywając po drodze szereg wyróżnień, tytułów i nagród, w tym np. dwukrotnie tytuł Człowieka Roku magazynu „GQ”, nagrodę kanału Nickelodeon, a nawet MTV Europe Music Award. W rodzinnym kraju zdobyła wszystko, co tylko mogła i Bollywood powoli przestaje być dla niej wyzwaniem. Nic dziwnego, że postanowiła podbić USA. W dodatku udało jej się zaistnieć nie tylko na polu aktorskim. Dostrzeżona została również jej działalność charytatywna, filantropijna i polityczna. Dostrzeżona do tego stopnia, że podczas World Leader Conference, która odbyła się w 2013 roku w Bostonie, znalazła się w gronie prelegentów wspólnie z Billem Clintonem, Stevem Wozniakiem oraz Gordonem Brownem.

W naszym wewnętrznym rankingu za to dostała się do ścisłej czołówki najbardziej pożądanych i najbardziej ekscytujących kobiet mijającego roku. Z dnia na dzień uwielbiamy ją coraz bardziej.

Chopra3

Chopra

Chopra4

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑