Piękna niepokorna: ślicznotka w świecie futbolu

Opublikowano Marzec 23, 2015 | przez lucky bastard

Zajawkowe ev2

Opublikowano Marzec 23, 2015 | przez lucky bastard

0

Wszystkim młodym i seksownym dziewczynom – również tym, które poznacie w naszym cyklu „piękna niepokorna” – życzymy, by w wieku 42 lat wyglądały jak Eva Carneiro. Warto jednak podkreślić, że uroda to tylko jedna z wielu zalet naszej dzisiejszej bohaterki. Wykształcenie, ambicja, pewność siebie, pracowitość, nieustępliwość – moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo. To jedna z nielicznych sytuacji, w których u pięknej kobiety najbardziej imponuję nam… jej charakter.

Spójrzmy na drużynę Chelsea – mamy Jose Mourinho, jego asystenta, dyrektora technicznego, trenerów bramkarzy, rezerw, młodzieży i akademii, szefa skautów, analityka meczowego, dyrektora medycznego i około 30 zawodników. W skrócie – tłum agresywnych facetów. A w śród nich ona, filigranowa i z pozoru delikatna. Nie ulega wątpliwości, że samo podjęcie pracy w takim środowisku wymagało nie lada odwagi.

A do tego trzeba jeszcze dorzucić specyficzne warunki meczowe i agresję trybun, które już dawno upatrzyły sobie Evę jako cel. „Pokaż dupę!”, „Pokaż cycki!”, „Miałaś kiedyś kanoniera między pośladkami?” – to tylko niektóre z niewybrednych okrzyków, z którymi musi się mierzyć podczas każdego z wyjazdowych meczów. Czyli średnio raz w tygodniu. Warunki, w których pracuje, najlepiej obrazuje poniższy film.

Carneiro jednak nie pęka. O takiej pracy marzyła od szesnastego roku życia, kiedy to z wypiekami na twarzy oglądała mecze w telewizji. Wulgarne okrzyki i przyśpiewki z pewnością jej nie zniechęcą, tym bardziej, że Eva chce być swego rodzaju wzorem dla młodszych kobiet. Chce im pokazać, że siłą i wytrwałością można osiągnąć wszystko

Carneiro urodziła się na Gibraltarze, a wykształcenie zdobywała na prestiżowej uczelni Nottingham University oraz na niemniej renomowanych Australasian College of Sports Physicians i Queen Mary University. Zanim trafiła na ławkę Chelsea, zbierała doświadczenie w wielu brytyjskich szpitalach i innych placówkach medycznych. W ekipie „The Blues” została zatrudniona w 2009 roku, w liczącym wiele osób sztabie medycznym. Dwa lata później na doktora pierwszej drużyny awansował ją ówczesny menedżer londyńczyków, Andre Villas-Boas.

Nie ulega wątpliwości, że Carneiro jest właściwą osobą na właściwym miejscu, i że bronią ją kompetencje. W jej przypadku nietuzinkowa uroda to bardziej problem niż zaleta. Zrobiło się o niej głośno nie ze względu na umiejętności czy wykształcenie, a bardziej poprzez zdjęcia, na których spodenki seksownie wżynają się jej między pośladki. Sami się zastanówcie, czy kojarzycie klubowych lekarzy innych czołowych angielskich drużyn, jak Liverpool, Arsenal czy Manchester United.

eva2

 

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑