Piękna niepokorna: Viktoria Odintcova

Opublikowano Grudzień 13, 2016 | przez MB

 

Viki2

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który patrząc na zdjęcia Viktorii Odintcovej nie myśli o tym samym co my.

Jesteśmy świeżo po ekscytującej wizycie na gorącym profilu modelki na Instagramie i możemy wam powiedzieć jedno – warto zostać jej kolejnym folołersem.  W tym przypadku prawie trzy miliony internautów nie myliło się. Fotki Odintcovej dostarczają wrażeń na długie godziny i mocno pobudzają wyobraźnię.

Dziewczyna ma dwadzieścia jeden lat i ciało jakby je Michał Anioł dłutem haratał. Nic dziwnego, że zachwycili się nim internauci na całym świecie. Szalona popularność, jaką cieszą się jej konta społecznościowe, ułatwia jej start w świecie modelingu. Bo choć Rosjanka przed obiektywem czuje się jak niegdyś Jewgienij Pluszczenko na lodzie, to swoją karierę dopiero zaczyna. Za to z jakim rozmachem! Takiego początku mogą jej pozazdrościć najsłynniejsze top modelki. Wystarczyło trochę odwagi, do niej dobry aparat w telefonie i popularna aplikacja, żeby Odintcova zrobiła furorę. Naturalnie nie stałaby się sensacją, gdy nie jej zabójcze kształty, nad którymi wytrwale pracuje na siłowni.

Viki3

Niby nic wielkiego, bo przecież dziewczyn publikujących seksowne zdjęcia na Instagramie jest mnóstwo. Nie każdej jednak niemal od ręki trafia się kontrakt z najlepszą agencją modelingową w kraju. Choć sądząc po statystykach, jakie na Insta osiąga Marvin Models (polecamy zwrócić uwagę na logo, które wygląda dziwnie znajomo: https://www.instagram.com/mavrin_models/?hl=en), to nasza piękna niepokorna jest już na tę agencję za dużą gwiazdą.

Lada moment za mała okaże się także Rosja, a potem, kto wie, może nawet i Europa. Trzeba bowiem przyznać, że Odintcova zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich słowiańskich koleżanek. Nie chodzi tylko o seksapil, o idealnie jędrne cycki i nie tylko o niesamowity tyłek. Gdybyśmy nie wiedzieli, to prawdopodobnie nie mielibyśmy pojęcia, że Odintcova jest Rosjanką.

Ze swoimi pięknymi, brunatnymi włosami, ciemną karnacją i kruczoczarnymi oczami przypomina raczej latynoską piękność, dzięki czemu już wkrótce będzie mogła pójść w ślady swojej rodaczki Iriny Shayk. Być może też za jakiś czas zwiąże się z popularnym piłkarzem, ale przede wszystkim trzymamy kciuki za jej udział w kampaniach reklamowych znanych firm projektujących bieliznę. Bo choć uwielbiamy ją w każdym wydaniu, to jednak w negliżu najbardziej.

Klikajcie i podziwiajcie: https://www.instagram.com/viki_odintcova/?hl=pl.

wiki

Viki4

Viki6

 

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,



Back to Top ↑