Piękna niepokorna: podniecająca pogodynka Yanet Garcia

Opublikowano Kwiecień 14, 2016 | przez Tomas

Aż trudno uwierzyć, że nasz polski odpowiednik ma na imię Tomasz, a na nazwisko Zubilewicz. Alternatywnie: Jarosław Kret. Jeśli prognoza pogody w polskiej telewizji ma zbyt słabe wyniki oglądalności, śmiało można by – co szczerze rekomendujemy – sięgnąć po wzór prosto z Meksyku. Tam informacja o tym, jakie temperatury spodziewane są następnego dnia, trafiają do serc wszelkich mężczyzn.

Na początek zdjęcia.

2-1

unnamed

A oto i pani Yanet Garcia, zatrudniona w meksykańskiej telewizji, prowadząca prognozę pogody. Atrakcyjny wygląd, piękny uśmiech, zgrabna sylwetka, świetnie dobrane sukienki. Czego chcieć więcej? No sami powiedzcie: czego? Tym bardziej, że najważniejszą treść, którą trzeba przekazać na wizji, zmieści się w dziesięciu prostych zdaniach. Dzień w dzień można ją powtarzać, zmieniać jedynie wyraz „słońce” na „deszcz” i liczbę kresek na termometrze.

Dlatego my, idąc śladami meksykańskiego narodu, to kupujemy. Conductora del Clima, najseksowniejsza pogodynka na świecie!

O Yanet Garcii głośno zrobiło się przed kilkoma dniami. Powód? Do tej uroczej buźki, kształtnych piersi i ładnej figury doszedł nieprzeciętnych kształtów tyłeczek. Albo, mówiąc wprost, duży tyłek. Telewidzowie oskarżyli 25-latkę, że przeszła operację plastyczną, dzięki którym znacząco powiększyła swoje rozmiary. Pogodynka wszelkie zarzuty odpiera – mówi, że to kwestia złego ujęcia, zrzuca winę na kamery, a jeśli faktycznie jej pośladki się powiększyły to musi podziękować za ćwiczenia, które w ostatnim czasie wykonywała. No i przekonuje: żadnej operacji nie było.

Tak czy siak, od jutra śledzimy meksykańską prognozę pogody!

2-1

Komentarze
Back to Top ↑