Pieprzyć anoreksję, duże dupy są w cenie!

Opublikowano Lipiec 28, 2014 | przez ZP

tumblr_m4e2sqQHIh1qzzk3fo1_1280

 

Dziewczyny, przestańcie się wreszcie głodzić! Jeśli chcecie być znanymi modelkami, naprawdę możecie regularnie wpieprzać schabowe. I popijać je piwem. I nie uczęszczać na fitness. I olać crossfit.

W świecie mody właśnie doszło do rewolucji. Okazało się, że laska nie musi być 2x chudsza od skoczka narciarskiego, by zrobić karierę. Okazało się, że może przypominać budową… Tomasza Majewskiego i nadal być seksi, i na topie.

Ten niesamowity przewrót jedno ma imię: Candice Huffine. Jeśli jeszcze nie wiecie kto to, uprzejmie wyjaśniam – to babka, z którą mógłbyś uprawiać seks od tyłu tylko w jeden sposób: klepiąc soczyście w tyłek,a następnie wchodząc weń za trzecią falą! To nie żart, ponieważ Candice gabarytami przypomina małego wieloryba – waży 90 kg! A mimo to jest seksi, mimo to jest kusząca, mimo to świat mody jej pożąda. Dowód? Proszę bardzo: Huffine pojawi się w sławnym/prestiżowym/wysublimowanym kalendarzu Pirelli na 2015. Łatwiej trafić do piłkarskiej drużyny Barcelony niż wziąć udział w tym wydarzeniu, naprawdę.

Mimo że selekcja do udziału w tym evencie jest ostrzejsza niż w sobotni wieczór przed klubem Delite, mimo że Candice waży najpewniej tyle samo co pozostałe wychudzone szczapy, które znajdą się w kalendarzu, to jednak dziewczyna została zauważona. Doceniona. Dopieszczona przez wielkich.

Niesamowite! Niezwykłe! I jakże symptomatyczne!

Wraz z jej sukcesem branża wysłała młodym dziewczynom z całego świata jasną wiadomość: olejcie dietę. Bawcie się. Bierzcie i jedzcie z najróżniejszych stołów wszystko, co nawinie wam się pod rękę, nawet jak przytyjecie, to nie stanie się nic strasznego, nadal będziecie seksi. I nadal będziecie mogły zrobić karierę na wybiegu oraz przed obiektywem!

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑