Pierwsza Komunia Święta – najlepsze prezenty na ten sezon

Opublikowano Maj 11, 2015 | przez MB

 

Maj to miesiąc Pierwszych Komunii Świętych, czyli prezentów. Kiedyś dzieci dostawały łańcuszek, trochę gotówki i rower. Oczywiście teraz taki zestaw to obciach, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Prezent komunijny powinien być wystawny jak obiad w Hiltonie. Przeczytajcie, jakie trendy obowiązują w tym sezonie i co kupić, żeby nie było siary na osiedlu.

Prezent komunijny obecnie to jeden z najpopularniejszych sposobów na zaprezentowanie swojego statusu majątkowego lub na udawanie przed sąsiadami, że nie jesteśmy biedakami. Oczywiście nieoficjalnie. Oficjalnie Pierwsza Komunia Święta to czas, w którym każdemu młodemu chłopcu i każdej młodej dziewczynce, niezbędny jest iPhone. Jednak kupienie iPhone’a bez Maca w zestawie byłoby naturalnie nietaktem, bo przecież z Lenovo Staś lub Anielka sobie telefonu nie zsynchronizują. Zatem technologia. W modzie są jeszcze telewizory plazmowe, tablety, lustrzanki Nikona, latające deskorolki Hendo oraz drukarki 3d. Zegarek można od razu wyrzucić do śmieci.

ku-xlarge

Niekwestionowanym hitem sezonu są zwierzęta. Dzieciaki oszalały na punkcie tresowanych fok oraz misiów koala. Zachwycają się również małymi kucykami, które niezmiennie pozostają klasykiem komunijnych prezentów. Podobnie zresztą jak przyozdobione złotem ekskluzywne wydanie „Harry’ego Pottera”. Nie ma też w Polsce dziewięciolatka, który szczerze nie ucieszyłby się z ASG, popularnej repliki broni palnej.

Jeśli chodzi o biżuterię to oczywiście powinna być brana pod uwagę, ale z jedną uwagą – idziemy w brylanty/diamenty. Wysadzany Jezusek, wysadzany różaniec, kolia z brylantami, korona, no i obowiązkowo brylantowa bransoletka z okolicznościowym grawem. Dostojne jak Beata Tyszkiewicz kamienie można stosować również jako dodatek, najlepiej prezentują się na torbie do laptopa oraz na zestawie do nurkowania.

10k-solid-gold-diamond-jesus-piece-pendant-hip-hop-jewelry-jesus-face_4

Jeśli zazwyczaj dzieci do pewnego wieku nie lubią dostawać w prezencie ubrań, tak w 2015 roku każde dziecko podchodzące do Pierwszej Komunii Świętej marzy by otrzymać nowiutkie, błyszczące New Balance’y, bluzę od Misbhv oraz t-shirt od Abstrachujów. Nadanie smaku stylówce jest już po stronie rodziców. Tutaj pole do popisu jest duże, w zależności od tego jak bardzo chcą zaszpanować przed sąsiadami. ZARA to poziom minimum. Polecamy jednak nie żałować pieniędzy i dziewczynce sprezentować szpilki od Louboutina, chłopcu zaś bieliznę od Calvina Kleina.

Oczywiście nie wolno zapomnieć o obowiązkowej kopercie z hajsem, do której wsadzamy od pięciu tysięcy złotych wzwyż.

Podstawowa zasada wręczania prezentu komunijnego brzmi: dobry prezent komunijny to drogi prezent.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑