Pintofeed. Nakarm psa zdalnie i przez telefon

Opublikowano Wrzesień 23, 2013 | przez Redakcja

pintofeed

W zasadzie przez telefon da się już zrobić wszystko. Ale to jest prawdziwa rewolucja. Pintofeed ułatwi życie milionom ludzi, którzy muszą zbyt wcześnie wracać do domu, żeby nakarmić psa. Wreszcie coś naprawdę iPożytecznego.

Wszystko wyjaśni ten oto film:

 

Twórcy Pintofeed używają wielu mądrze brzmiących argumentów. Że urządzenie pozwala karmić pupila z dokładnością do grama karmy. Że będzie ona dłużej świeża. Że dzięki aplikacji widać, kiedy pies czy kot był karmiony. I ile zjadł. I że można obsługiwać dzięki niemu do 50 profili, czyli – karmić małe schronisko. Tak naprawdę jednak liczy się tylko to, że za 179 dolarów kupujesz (czy też: rezerwujesz i czekasz, aż się wyprodukuje) wieczny spokój i to, że już nigdy więcej nie będziesz musiał urywać się z nagłego melanżu, bo Fafikowi nie ma kto dosypać suchego.

Chyba, że wysiądzie ci bateria. Albo Wi-Fi w domu. Ale jeśli ustawisz wcześniej rozkład karmienia, micha zapełni się automatycznie.

179 dolarów. Fajna zabawka. OK, Pintofeed, teraz czekamy na urządzenie, które wyprowadzi mi szczeniaka na spacer lub sprzątnie to, co zostanie na podłodze, jeśli znów zje na spacerze zwłoki jakiegoś małego ptaszka.

Komentarze


Tagi: ,Back to Top ↑